ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האם אתם טהורים או מופקרים? לא תדעו בלי מבחן הסקס הגדול של נענע  

האם אתם טהורים או מופקרים? לא תדעו בלי מבחן הסקס הגדול של נענע

 
 
צוות נענע

עשית את זה באוטו? ובאוטו נוסע? ובאוטו נוסע כשאתה הנהג? מבחן הסקס הגדול של נענע. או שאתה עונה או שאתה לא עושה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנשיקה הראשונה, אדולף וויליאם בוז`רו, 1873, פרט
 הנשיקה הראשונה, אדולף וויליאם בוז`רו, 1873, פרט   
לתשומת לבכם: הטקסט בעמוד זה ובעמודים הבאים כולל תיאורים מפורשים בנושאי מין. אם הינך קטין או שאתה סבור כי רגשותיך עלולים להיפגע מקריאת טקסטים כאלה, אנא חזור לעמוד הראשי של נענע.

(ואכן, זה פשוט הפקרות מה שהולך פה באינטרנט). ברוכים הבאים למבחן הסקס של "הקליקה", מועדון ההיכרויות של נענע. עכשיו תדעו באמת עד כמה אתם מנוסים, האם אתם מלאכים או שדונים, זכים או מופקרים. זהו משחק, שעשוע חברתי שהחל עוד בירחון "פנטהאוס" בשנות השבעים, וצבר מאז אינספור גירסאות על גבי האינטרנט. את הגירסה הזו הרכבנו במיוחד עבור הקליקה - מרכז ההכרויות של נענע.
 
אנו ממליצים לענות על השאלון לבד, משום שגם הפרטנר/ית המבין ביותר בעולם יקשה על מתן תשובות כנות. כמו כן, ראוי לציין שהשאלון מוצע כמשחק חברתי, ואין לראות בו ובתוצאות המתקבלות ממנו משום ציון מדעי כלשהו לגבי המיניות של המשיבים עליו.

בעמוד הבא יוצגו לפניכם 100 שאלות בנושאי מין וזוגיות. על כל שאלה שתשובתכם עליה היא "כן", סמנו X במקום המיועד לכך בעמוד. בגמר מילוי השאלון, לחצו על הכפתור ותקבלו את הציון שלכם. תוכלו לבחון את עצמכם בהשוואה לחבריכם, אנשים שפגשתם בפורומים, בצ`ט או בשירות ההיכרויות של נענע, ובעצם עם מי לא? רק נקודה אחת: המשחק מבוסס על אמון מלא (אף אחד לא אמור לזייף לעצמו את הציון, למרות שאם אתם נתקלים בבן 17 שמספר על ציון 70 ומעלה, תהיו סקפטיים) ועל פרטיות מלאה.

הקישו כאן למבחן הסקס של נענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by