ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר הסקס של ממשלת סין 
 
 כך נתגונן מפני המחלה: קהל סיני מניף קונדומיו אל על   
 
מערכת חיים ברשת

אחרי למעלה ממיליון חולי איידס השתכנעה ממשלת סין שאולי צריך לעשות משהו ושיגרה אתר אינטרנט ראשון מסוגו המכיל מידע על מין, מיניות ומחלות מין מדבקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נאבקים במחלה בכל החזיתות
 נאבקים במחלה בכל החזיתות   
ממשלת סין (אותה אחת שבד"כ מכניסה אנשים לכלא על גלישה או סתם הורגת אותם אם הם עושים יותר מדי מדיטציה) שיגרה לאוויר את אתר האינטרנט הרשמי הראשון אשר עוסק במתן הדרכה מינית לצעירים.

השירות האינטראקטיבי שקרוי "You and Me" הוא אתר הנהנה מחסות ארגון האומות המאוחדות וכוונתו לעודד צעירים לדון באופן חופשי במערכות היחסים המיניים שלהם ובסוגיות מיניות בכלל. דווח של ה-BBC.

על פי כתבים מערביים, לרוב האוכלוסייה הסינית יש גישה מוגבלת מאוד למידע אמין על סקס, וכי הממשלה מתחילה לחשוש מהתפשטות מחלת האיידס ושאר מחלות מין. מומחים מובילים במחלות מידבקות אומרים כי סין והודו, שתי המדינות המאוכלסות בתבל, עומדות בפני משבר איידס חמור במיוחד.

ממשלת סין אומרת כי בסין חיים כיום לפחות מיליון חולי איידס, אולם ארגון הבריאות של האו"ם מעריך כי מספר זה יכול להגיע לעשרה מיליון חולים עד סוף העשור. שלושה מתוך ארבעה מקרים בסין נובעים משימוש חוזר במזרק בקרב משתמשי סמים ומהדבקות ממנות דם נגועות.
 
 
סירי טלייר, נציגת קרן האוכלוסייה של האו"ם (UNFPA) בסין, אמרה כי האתר יוכל לשמש גם כדרך לצעירים ליצור קשר האחד עם השני גם מעבר לגבולות המדיניים.

"למרות שאנשים צעירים בריאים בד"כ יותר מקבוצות גיל אחרות, יש להם סיכונים ספציפיים שקשורים להתנהגותם", אמרה טלייר. "הצערים נמצאים עתה בסיכון גבוה יותר לנוכח "מרווח הזמן הגדל בין גיל הבשלות המינית לבין החתונה, ובשל התגברותה של הפעילות המינית מחוץ לנישואין".

הריונות בלתי רצויים והפלות לא חוקיות גם הן נמצאות על הכוונת של האתר החדש.

מוקדם יותר החודש, אמרה המנהלת של מרכזי הפיקוח והמניעה של הפצת מחלות בארה"ב, ג'ולי גרברדינג, כי מצב האיידס בהודו ובסין דומה לזה שהיה באפריקה לפני כעשור.

גרברדינג הוסיפה: "אם לא נתערב כעת בסביבות הללו אנחנו נהיה עדים לקטסטרופה של מספר בלתי משוער של הדבקויות במחלה. כולנו באותה קלחת ואם מישהו במדינה כלשהי נמצא בסיכון, כל אחד נמצא בסיכון. אם מדינה אחת נמצאת במצב סכנה, כל העולם נמצא במצס של סכנה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by