ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הטלפונים הסלולריים של מחר בבוקר 
 
 העתיד נראה טוב לעשירים, היפים והבריאים   
 
מערכת חיים ברשת

NEC פיתחה סלולרי שקולט שידורי טלוויזיה, וחברת AirCell רשמה פטנט על טלפון סלולרי שמותר להשתמש בו בטיסות. מי אמר שמשעמם?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אמא, תרימי ת'טלפון, אני בטלוויזיה!
 אמא, תרימי ת'טלפון, אני בטלוויזיה!   
כולם מדברים על הדור השלישי של הטלפונים הסלולריים, יש מי שכבר מתחיל לגשש אצל הדור הרביעי. מצלמות וידאו באיכות שידור, הורדת קבצי ענק לתוך הסלולרי, טופינים מהזן הזה. אבל ככל שהזמן עובר נדמה שהטכנולוגיה של הדור השלישי מבוששת לבוא. ומה נעשה בינתיים, אנחנו שמכורים לקידמה, בין אם היא טובה לנו או לא? לאן נלך?

טוב, למזלנו חברות הסלולר והאלקטרוניקה צריכות קורבנות כמונו כדי לשרוד, אז בזמן שאנשי הטכנולוגיה האמיתיים שלהן שוברים את הראש על הדברים שבאמת ישנו את הדרך שבה אנחנו מתנהלים בעולם, כמה מהנדסים מחופפים מכינים לנו מתנות לבינתיים.

כמו למשל הטלפון עם הטלוויזיה עליו הכריזה חברת NEC. המכשיר, שכמו כל דבר מגניב באמת ישווק בתחילה רק ביפן, מסוגל לקלוט שידורי טלוויזיה דיגיטליים. על פי סוכנות רויטרס, הסוללה יכולה לשרוד בערך שעה, מה שהופך את השמנמוך האישי הזה למפיג שעמום מצויין לנוסעי הרכבות המהירות של ארץ השמש העולה, ונוסעי הקווים האיטיים יותר של תל-אביב–חיפה, שאינם חובבי ספר. על פי אנשי NEC, המכשיר יעלה ביפן 50-60 דולר יותר ממכשירי הסלולר בעלי המצלמה המשווקים כעת. לא נורא, אם אתה עשיר, יפה ובריא.
 
 
חדשה סלולרית לא פחות מרגשת היא הפטנט שרשמה חברת AirCell על טכנולוגיה חדשה שלטענתה תאפשר קיום שיחות דרך הסלולר גם במהלך טיסות. הרעיון מתבסס, כך על פי בלוג הגאדג'טים gizmodo, על קופסא בתוך המטוס עצמו, שתקלוט את כל התשדורת הסלולרית במטוס ותממסר אותו אל האנשים שנמצאים על הקרקע. על פי התכנון של החברה, השירות צפוי לעלות כסף שייגבה דרך חברות התעופה, בתעריף צפוי של דולר לדקה. לא נורא, כאמור, אם אתה עשיר, יפה ובריא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by