ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מי סוחט את תעשיית הפורנו ברשת? 
 
 שארה, כסותה ועונתה דוט.קום   
 
מערכת חיים ברשת

האקר אלמוני המכנה את עצמו Deepsy מסתובב כבר שבוע בין אתרים הפורנו, מבקש כסף ומפיל אתרים. בתעשייה החביבה יש כבר מי שמתכנן לרצוח אותו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשיית הפורנו באינטרנט לא יודעת מאיפה זה בא לה. מזה יותר משבוע מסתובב באתריה איש צללים מסתורי ונקמני, משאיר הודעות בלוחות המודעות שלה, מבקש לקבל כופר או ש, ואז מפיל את האתרים האחד אחרי השני.

אתר Wired מביא את הסיפור, שהחל ביום האחרון של יוני. מישהו בשם Deepsy השאיר הודעה בלוח המודעות של gofuckyourself.com. בעוד עשרים דקות יופל האתר שלכם, אמרה ההודעה, אלא אם תצרו איתי קשר כדי לקבל הוראות נוספות. אף אחד כנראה לא ניסה לפנות אל דיפסי, כי בתוך עשרים דקות החברים ב-gofuckyurself יכלו לעשות בדיוק את זה, כי האתר שלהם נפל.

מאז דיפסי משתולל מתוך הצללים. מדי פעם הוא מגיח, יוצר קשר עם בעלים של אתר פורנו מסויים, מבקש 1,500 דולר תמורת השקט הנפשי. אומרים שיש מי שמשלם. מי שלא – חוטף. השיטה של דיפסי להוריד אתרים, Denial of Service, מוכרת ורחוקה להיות חדשנית. הוא פשוט מציף את האתרים המותקפים בדרישות למידע, עד שששרתי האתרים לא עומדים בעומס. רק כמות הדרישות שדיפסי שולח מבלבלת את בעלי האתרים. "ההתקפות לא היו מתוחכמות, אבל הנפח פשוט לא יאמן", אמר כריס דייויס, מפעיל אתר פורנו.

דייוויס היה גם היחיד מהמותקפים והנסחטים שפנה ל-FBI כדי שאנשיה ימצאו את הסחטן המסתורי. השאר לא בדיוק יודעים אם כדאי להם להסתבך עם הרשויות בעצמם, לאור העיסוק המוצלל לא פחות שלהם. "נסה ללכת למחלק עבירות המחשב ב-FBI ולהגיד להם שאתה מפעיל את analsex.com", אמר אחד מאלו שהחליטו לנסות לפתור את הבעיה לבד.

ואיך פותרים אותה לבד? כאמור, יש מי שמשלם, יש מי שפונה לרחמיו של דיפסי ומספר לו שגם לחלאות פורנו קשה לפעמים לגמור את החודש ולהאכיל את הילדים, ויש מי הולך לשבור לדיפסי את העצמות, כנראה בלי שאנחנו נדע מזה. "דיפסי צריך לחשוש לחייו", אמר ל-Wired לוק פורד, סופר הבקיא בנבכי התעשייה שאת גלגליה משמן בשרן של נשים, "חלק משחקני האינטרנט האלה יכולים להרוג בשביל דבר שכזה". ריק לַטוּנה מאתר הבדיחות הלא אנינות במיוחד ConsumtionJunction.com הודיע כי ישלם 2,000 דולר למי שיביא מידע על ההאקר. "זה הולך להיות מלוכלך", הודיע.

"אני אטפל בעניינים בשמחה", השיב לו מישהו אחר בלוח המודעות המקוון של gofuckyourself, "הסחטן המזדיין צריך למות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by