ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
RIAA על ספסל הנאשמים? 
 
 
מערכת חיים ברשת

הנה הפתעה מרעננת: RIAA עשויה להיות מעורבת בתיעה משפטית אך לשם שינוי בתור הנתבעת. תחנות רדיו אינטרנטיות מאיימות לתבוע אותה אם לא תפסיק לשחק מלוכלך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון הסחר המייצג את תעשיית המוזיקה האמריקאית, הידוע בר"ת RIAA, (ע"ע אהובת המדור) ארגון הידוע בחיבתו הרבה להגיש תביעות על ימין ועל שמאל כנגד כל דבר שזז, עשוי למצוא עצמו לשם שינוי על ספסל הנאשמים. מדווח היום אתר הרג'יסטר.

התארגנות משותפת של תחנות שידור אינטרנטית, אירגון המייצג חברות לשידור מדיה בסטרים, אומר כי הוא ינקוט צעדים משפטיים "אלא אם כן תנקוט RIAA צעדים של ממש כדי לבטל את התנאים הבלתי תחרותיים בשוק המאיימים לחסל את כל תחנות השידור המסחריות הקטנות".

ארגון הסחר מעריך כי קיימות בארה"ב כ-10,000 תחנות שידור מסחריות קטנות, אולם המונופול של RIAA על איסוף תמלוגים נוטה לטובת השחקנים הגדולים בשוק. רוב התחנות הללו אינן עונות אף למונחי התמלוגים שנקבעו ע"י ספריית הקונגרס, או להסכם השערורייתי של "קול השדרים" (Voice of Webcasters), עסקה שנחתמה בשנה שעברה בין קבוצה של תחנות שפרשו ובין RIAA.

התביעה, באם תוגש, יכולה להיות תלויה על פליטת פה מקרית של גארי גרינסטיין, פרקליט של RIAA, שאמר כי לא אכפת אם 25,000 תחנות שידור ילכו לקיבינימאט, כיוון ש-AOL ממילא עומדת להציע בקרוב ערוצי מוזיקה בסטרים.

גם אותן שמונה תחנות שפרשו וחתמו על ההסכם עם RIAA עשויות למצוא עצמן בבעייה. ע"י כך שהן חתמו הסכם עם RIAA, על מנת להשיג לעצמן מחירי מינימום, הן בעצם יצרו מצב בו למתחרות שלהן, תחנות שידור קטנות אחרות, יהיה ממש יקר לעשות עסקים. ע"י העלאת המחירים למתחרים פעלו התחנות הללו תוך כוונה לחסל את התחרות, או להעלות את רף הכניסה לשוק למי שכיסו אינו עמוק מספיק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by