ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פינת התביעה השבועית של RIAA 
 
 עוד פעם RIAA האלה?   
 
מערכת חיים ברשת

והשבוע החליטה RIAA לתבוע את אתר Puretunes הספרדי שמפעיל שירות הורדת מוזיקה בתשלום. למה? כי היא יכולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלום ילדים, ברוכים הבאים לפינה השבועית שלנו: את מי תבעה RIAA השבוע? והזוכה המאושר השבוע היא החברה הספרדית שמפעילה את אתר Puretunes.com, שירות הורדת מוזיקה בתשלום בשיטת הורד כפי יכולתך, ששוגר לרשת בחודש מאי.

התביעה, שהוגשה בבית הדין המחוזי בבירה וושינגטון, נגד חברת האחזקות "סאקפילד הולדינגז", מאשימה את החברה בהשתתפות בהפרת זכויות יוצרים ותחרות בלתי הוגנת (וואו, למחלקה המשפטית של RIAA יש חוש הומור מפותח).

בתביעה שהוגשה ע"י ארגון הסחר המייצג את תעשיית המוזיקה האמריקאית, נטען גם כי החברה הטעתה את לקוחותיה להאמין כי השירות שלה פועל תחת רישיון של חברות ההקלטות.

חאביאר סיגוונזה, עו"ד ממדריד שמייצג את האתר הנתבע אמר לרויטרס בחודש מאי כי החברה החדשה מצייתת לחוקי זכויות היוצרים הספרדיים. מפעילי האתר אמרו כי הם פועלים בתיאום ושיתוף עם ארגוני סחר ספרדיים המייצגים אומני הקלטות.

האתר הספרדי הוא אתר של הורדת מוזיקה בתשלום, אולם ייחודו הוא בכך שהתשלום לא נעשה תמורת מספר הקבצים שהורדו (כמו ב-iTunes) אלא תמורת פרק הזמן שאותו רכש הלקוח. שמונה שעות הורדת מוזיקה עולות $4 (פחות סנט) ואילו תמורת $25 (פחות סנט) ניתן להוריד מוזיקה ללא הגבלה במשך חודש שלם. וזה בדיוק מה שמרגיז את RIAA.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by