ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דע מאיפה באת 
 
 אמא יקרה לי, יקרה...   
 
מערכת חיים ברשת

יוזמה חדשה של שרותי הרווחה בליברפול מעניקה לילדים מאומצים הזדמנות לדעת הרבה יותר על עברם, בעזרת האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר חדש באינטרנט, הוקם על מנת לתת אפשרות לילדים מאומצים לחקור את עברם. אתר Lifecard, שתוכנן עבור צעירים מליברפול, הוא ככל הנראה אתר האינטרנט הראשון מסוגו בעולם.

הצעירים יכולים להתחבר לאתר ולצפות בקטעי ווידאו של הוריהם הביולוגיים, עובדים סוציאליים, צורים ואנשים שהכירו אותם עוד מינקות.

לאתר עומד להתווסף חלק נוסף שהכניסה אליו תותר לילדים המאומצים רק משימלאו להם 18 שנה. חלק זה מיועד לילדים אשר הוריהם אינם מעוניינים שהילדים ידעו את זהותם, עד אשר יגיעו לגיל בגרות.

דר' ג'רמי צ'אוינגז, חבר מועצת העיר ליברפול לבריאות ושירותים סוציאליים, אמר כי עד עתה רוב תולדות החיים של הילדים תועדו באלבומי הדבקות ויכלו ללכת לאיבוד בקלות. "אנו יודעים שלפעמים ילדים מאומצים זועמים על הוריהם הביולוגיים, לעיתים הם ישמידו את אלבומי המזכרות בעצמם. בצורה הזאת הם יכולים לשוב ולעיין באתר פעם אחר פעם ולדעת שזה תמיד יהיה פה בשבילם".

לאתר המאובטח ניתן להכנס אך ורק בעזרת סיסמה וקוד גישה.

אן רייד, בת 21 מרונקורן, נולדה בליברלפול, ונמסרה לאימוץ בגיל 3. היא מאמינה כי האתר יכול לעשות שינוי גדול בחיי הילדים. "יש כל כך הרבה לגלות, הילדות שלך היא חלק ממי שאתה. עכשיו שיש משהו כזה (האתר), עם כל המידע מאובטח עד שתרצה להחזיק בו, פשוט אין לזה מחיר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by