ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ומה עם וירוס סמנת'ה פוקס? 
 
 ``קוראי חיים ברשת, חולה עליכם! ג`וליה`` (צילום שאקירה: רויטרס)   
 
מערכת חיים ברשת

השחקנית ג'וליה רוברטס והזמרת שאקירה משתפות פעולה בפרויקט חדש: וירוס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שאקירה העבשה-למחצה נשמעת איכשהו מתאימה לתפקיד הפתיינית הנוכחית של תעשיית הווירוסים המשגשגת. אבל וירוס ג'וליה רוברטס? מישהו עוד שולח תמונות שלה?

בכל אופן, השתיים מככבות בווירוס שהתגלה לפני מספר ימים ומופץ באדיבות האאוטלוק שלכם. הווירוס, מוטציה של וירוס MyLife, מבטיח וידאו קליפ סקסי של השתיים, כ"א בנפרד, מוחק קבצי מערכת ומידע במחשבים הנגועים בעשר הדקות האחרונות של כל שעה, ושולח את עצמו לכל החברים שלכם.

רוברטס, למי שמתעניין, מתכסחת בימים אלה עם מגזין הנשים "Rebook", לאחר שזה שיחק בפרנקנשטיין עם תמונת השער שלה, בה הראש הגיע מצילום פפראצי, והגוף – מצילום בפרמיירה של נוטינג היל לפני מספר שנים (למרבה האירוניה, הכותרת של השער היא "ג'וליה האמיתית"). שאקירה נמצאת בביקור פרטי חמש דקות נסיעה ממטולה, בלבנון מולדתה (מה שאולי מסביר את הדיווח של חברת האנטיווירוס טרנד-מיקרו על ההצלחה היחסית של הווירוס במזרח התיכון, אבל לא את הצלחתו בגרמניה, יפן ובריטניה).

באפריל אשתקד הופץ וירוס שאקירה, שהופץ מצ'ילה בליווי אימייל בספרדית שהבטיח צילומי וידאו של הזמרת. ביוני הופץ וירוס שאקירה נוסף, שהפעם התחזה לתמונה של הזמרת, הפיץ עצמו באימיילים וערוצי IRC והעלה למחשב הנגוע הודעה על ההדבקה בכל אתחול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by