ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קאקרים 
 
 בלעדי: אחד השרתים שהותקפו   
 
מערכת חיים ברשת

תחרות ההאקרים הגדולה התמקדה בלהיות חכמה על חלשים – המון פריצות לאתרים הקטנים וחסרי ההגנה, ואפילו לא דגדוג של הדגים הגדולים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אולימפיאדת ההאקרים הקטנה שהתרחשה אתמול נסתיימה בשקט יחסי, אומרות הבוקר הכותרות. הכל בסדר. שום דבר רציני מדי לא קרה. אז כן, כנראה שפרצו לכמה אלפי אתרים, השחיתו ושינו רק לשם השעשוע – אבל היי, אף אחד לא נגע ביאהו או MSN.

דקות אחרי השעה שמונה בבוקר כבר נרשמו 300 התקפות ראשונות, כך על פי Zone-H.org, אתר המתמחה במעקב אחרי פעילות האקרים. "לא היו שמות גדולים", אמר לרויטרס רוברטו פריטוני, מייסד האתר. היה זה דווקא אתרו של פריטוני עצמו שנפל במהלך היום, כשלא עמד בעומס הגולשים ה"חוקיים" שרצו לבדוק כמה-כמה בתחרות ההאקרים הראשונה בסדר גודל שכזה.

למתחרים הוענקו נקודות על פי מספר וסוג שרתי המחשב שהופלו, אבל כנראה שהמתחרים הלכו הפעם טקטיקת הביסים הקטנים, כי אף אתר גדול, או אפילו בינוני, לא זכה לטעום מנחת זרועם. כך למשל חברת Via.Networks, ששרתיהם מארחים 50,000 אתרים, לא זכתה אפילו לביקור אחד. בויה.נטוורקס היו אפילו מרוצים מעט מהתחרות הגדולה שסערה הרחק מאחוריהם – הם הרוויחו הגברת מודעות להתקפות מחשבים בלי לשלם על זה בדמים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by