ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עושים תנועות של שטיח 
 
 יותר טוב מספינינג   
 
עידן זיירמן, גיימר

לפני מספר חודשים התלוננו הגיימרים על כך שז'אנר מעולה של משחקים נחסך מהשחקנים בארץ. עכשיו כבר אין לנו סיבה להתלונן.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני מספר חודשים, סיקרנו בכתבה 'טירוף משחקי הריקוד' ז'אנר מופרע של משחקים לקונסולת הפלייסטיישן: משחקי הריקוד. משחקים אלה, כזכור, דורשים מהשחקן לקפץ כמו דביבון מטורף על שטיח המתחבר לקונסולה, ומתפקד כמו Gamepad מן השורה. זה אולי טפשי, אבל קשה להבהיר במילים עד כמה זה כיף.

עם זאת, ההנאה הזאת נחסכה עד כה מהגיימרים ברחבי הארץ. שטיחי הריקוד לא יובאו לארץ באופן סדיר וגיימרים אשר חפצו בתענוג, נאלצו להעזר באמצעים שונים ומשונים (כגון הזמנות מאתרים הולנדים) על מנת להתנסות בו.

ובכן, לא עוד! מסתבר כי הגיע הקץ לבצורת אשר פקדה את הארץ שלנו. בתחילה, התבשרנו באמצעות העיתון 'ידיעות אחרונות' כי האתר www.allgames.co.il מייבא את שטיחי הריקוד, ביחד עם משחק הריקוד החדש ביותר: Dancing Stage Megamix לארץ.

זמן קצר לאחר מכן, גילינו כי גם חנות בשם מדיה Game בגבעתיים (רחוב סירקין 8 למעונינים) החלה למכור את השטיחים המדוברים במחיר של 180 ש'ח לשטיח וגם שם ניתן לקנות את המשחק המדובר (צפו לביקורת המלאה על המשחק בעוד מספר ימים).

אמנם הרבה אנשים חושבים שמשחקי ריקוד זה דבר טיפשי, אבל עכשיו, כששטיחי הריקוד מיובאים לארץ, יש לכם סיבה טובה לנסות אותם ולראות עד כמה זה כיף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by