ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לשחק כל הדרך אל הבנק 
 
 מי יעלה על דוכן המנצחים בשנה הבאה?   
 
מערכת חיים ברשת

גזור ושמור – בפעם הבאה שההורים יורדים לכם לחיים ואומרים לכם שמלשבת מול המחשב ולשחק לא יצא לכם כלום, תראו להם את הכתבה הבאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גזור ושמור – בפעם הבאה שההורים יורדים לכם לחיים ואומרים לכם שמלשבת מול המחשב לא יצא לכם כלום, תראו להם את הכתבה הבאה: אחת מקבוצות הגיימרים המובילות בבריטניה תתחרה בחצי השנה הקרובה על פרסים השווים למעלה ממיליון דולר.

קבוצת (או ליתר דיוק שבט הלוחמים) 4Kings, תיקח חלק בשישה אירועים שונים באירופה ובארה"ב שבהם מתוגמלים המנצחים והמשתתפים בפרסים כספיים נאים. השבט נחשב לאחת מקבוצות הגיימרים המובילות בעולם במגוון המשחקים בו הוא משתתף, וחברי השבט מקווים לקחת חלק גדול מהפרסים המוצעים.

הפרסים הכספיים, המגיעים לסכומים של מאות אלפי דולרים כל אחד, מהווים עדות לכך שתחום משחקי האון-ליין רבי השחקנים, הופך לאט לאט לתחום ספורט מקצועני, כפי שמדווח ה-BBC.

קבוצת ה-4Kings היא אחת ממספר מצומצם של קבוצות גיימרים אשר זוכות למימון של ספונסר ועכשיו שניים מחברי הקבוצה אף עובדים במשרה מלאה בשבט ומקבלים משכורת מלאה עבור זמנם.
 
אני עדיין מחכה לאליפות העולם בטטריס...
 אני עדיין מחכה לאליפות העולם בטטריס...   
טוני אולדרידג', קפטיין הקבוצה, אמר כי היא עומדת לחגוג בימים אלה את השנה הראשונה שלה כקבוצה עם ספונסר, ולטענתו השבט לא היה יכול לזכות בהצלחה הנוכחית שלו ללא הסיוע הכספי של יצרנית השבבים אינטל.

הסיוע הכספי הזה, בנוסף לסכומי כסף בהם זכו, עוזרים לקבוצה לשלוח את החברים לטורנירים היוקרתיים הנערכים ברחבי ארה"ב ואירופה, אשר בהם קיימים פרסים גדולים.

לדברי אולדרידג', עולם המשחקים נשלט, באופן הדרגתי, ע"י קבוצות שיש להן את הכסף לממן את הזמן שחבריהן משקיעים במשחק ואימונים. "להרבה קבוצות יש את היחס המקצועני אך אין להן את הגב הפיננסי המקצועי. ארגון קבוצות, הסעות וניהול השבט הוא ג'וב שגוזל די הרבה זמן".

לדבריו בשבט קיימים כ-25 חברים, עם חוליות המאורגנות סביב המשחקים שבהן הן מתמחות. חברי השבט מתחרים באופן מקצועי במשחקים כמו "החזרה לטירת וולפנשטיין", קווייק 3, Warcraft 3, Unreal Tournament ו-CounterStrike.
 
 
כמו כל קבוצה מקצוענית אחרת (בכדורסל למשל), מתאמנים השחקנים מספר שעות ביום ביחד, יש להם מאמנים ואסטרטגיות משחק למפות השונות של המשחקים בהם הם מתחרים. "אנו אוהבים לשמור על קבוצות קטנות, מצאנו שזה עוזר לשפר את יכולת המשחק הקבוצתי שלנו".

עד כה זכו חברי הקבוצה השנה בפרסים על סך $50,000. סכומי הזכייה מחולקים בין חברי הצוות שזכו בפרס. סכומים אלו יכולים לצמוח בצורה משמעותית אם יזכה השבט בהצלחה בטורנירים המתקרבים.

חברי הקבוצה עומדים להשתתף ב-QuakeCon שתערך בדאלאס ובגביע העולמי לספורט אלקטרוני שתערך בצרפת. כמעט כל התחרויות הגדולות שנערכות עתה זוכות לסיקור נרחב ועניין רב מצד גיימרים מכל העולם.

אולדרידג' אמר כי הוא מקווה כי הצוות יעבור את השלבים המקדימים לאליפות העולם במשחקי סייבר שמתוכננת להיערך באוקטובר הקרוב בדרום קוריאה.

שאר האירועים המתוכננים הם ארועים הפתוחים לכל מי שמשלם כניסה והזוכה בפרס הוא זה שמצליח לנצח את כל השאר. הפרס הגדול ביותר המוצע כיום עומד על סכום של $600,000 והוא מוצע ע"י ארגון המשחקים החדש Cyber X בטורניר שייערך בחודש ינואר 2004.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by