ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דר' סטריינג'בוש  
 
 אנו הולכים בדרך, הופה היי    
 
מערכת חיים ברשת

אתר אינטרנט מציג את הדרך הבטוחה כיצד להפסיק לפחד ולהתחיל לאהוב את הנשיא הנבחר ג'ורג' W בוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
!It's alive
 !It's alive   
אתר אינטרנט היורד על כישלונו של הממשל האמריקאי למצוא בעיראק נשק להשמדה המונית הפך לאחד הלהיטים הגדולים ברשת. האתר, המעוצב כהודעת שגיאה מקורית (שגיאה 404 הידועה לשמצה), הוא כיום תשובת החיפוש הפופולרית ביותר בגוגל למי שעורך חיפוש אחר הערך "weapons of mass destruction".

האתר כבר רץ ברשת למעלה מחמישה חודשים, ולמרות היותו קשיש של ממש במונחים אינטרנטיים, זוכה לפופולריות גדולה במיוחד והוא מקבל למעלה ממיליון חשיפות (ע"ע קליקים) בשבוע.

האתר מקושר מגוגל תחת ההודעה "These weapons of mass destruction cannot be displayed" (לא ניתן להציג את הנשקים להשמדה המונית), וכיוון שהוא נראה כהודעת שגיאה אותנטית, גולשים רבים סבורים כי מישהו פרץ לגוגל.

אולם למרות החזות המרתיעה שלו, מדובר באתר אינטרנט רגיל ותמים, שנכתב ע"י אנטוני קוקס, רוקח בן 34 מבירמינגהם, אנגליה. "זה התחיל כבדיחה פרטית בין חברים", סיפר קוקס לרויטרס ביום שישי. "ואז זה פשוט עבר הלאה. אנשים התחילו להעביר את זה באי-מייל וזה הגיע לכמה רשימות דוא"ל גדולות. זה פשוט קיבל חיים משל עצמו".
 
 
קוקס אמר כי הוא יצר את האתר עוד בפברואר לפני המלחמה בעיראק כשהדיון הציבורי אודות נשק ההשמדה ההמוני של עיראק רק עלה לראשונה. עתה לאחר המלחמה וכשכלי הנשק הללו נראים חמקמקים יותר ויותר, אתרו של קוקס זוכה לעדנה מחודשת.

קוקס אמר כי השבוע בלבד זכה האתר למיליון כניסות, שזה יותר מכמות הכניסות שלו זכה האתר בשלושת החודשים האחרונים גם יחד. קוקס, שהעיד כי הוא לא התנגד למלחמה שפתחה ארה"ב בעיראק, כלל מספר קישורים באתר, באחד מהם כתוב "נא לחץ על הפצצה אם אתה דונלד ראמספלד".

מי שטרח ללחוץ על אחד משלושת הלינקים הופנה אחר כבוד לחנות המקוונת של אמאזון בבריטניה, אל עותק DVD של סרטו האנטי-מלחמתי של הבמאי סטנלי קובריק משנת 1963, "דוקטור סטריינג'לאב".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by