ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חושבים שאתם חכמים? 

חושבים שאתם חכמים?

 
 
סיון שור

מבחן שכולו שאלות מכשילות, טעויות מביכות בסרטים, מצילים סדרות טלוויזיה ונותנים להומלסים להשתכר בכבוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

החרב הזו לא היתה קיימת בכלל במאה ה-17!!!

 
מכירים את המתקטננים? את אלה שתמיד יתחילו למנות אחד לאחד את כל הפישולים בתסריט, בצילום ובעלילה אחרי סרט מוצלח במיוחד? (מישהו אמר "שר הטבעות"?) בפעם הבאה, לפני שעוכרי השמחה פותחים את הפה, שילחו אותם אל ארכיון הפשלות. כאן מסודרים אלפי דיווחים על טעויות קטנות וחוסר התאמות בסרטים, תכניות טלויזיה, ספרים וציטוטים של מפורסמים. אפשר להוסיף "פישולים" משלכם ולהצביע עבור כאלה קיימים.
 

שיגרה זה רע?

 
"יש הרבה רשע בעולם, ואנו חשים שככלל, אנשים לא יהיו מוכנים לסבול דברים רעים, אם הם נעשים מודעים אליהם". אומרים עורכיו של אתר הרוע (EvilSite) ומאפשרים לכולנו להיות מודעים לכל הדברים הרעים בעולם הזה (כמובן עבור עתיד טוב יותר). הגולשים מוזמנים להכניס כל דבר העולה על רוחם (החל מ Limp Bizkit ועד לחמאס) לרשימת ה"טוב" או ה"רע" תוך נימוק משכנע, או לחלופין להתנגד/להסכים לקביעותיהם של משתתפים אחרים. חלק מהדיונים הופכים לסוערים למדי (ישראל היא טובה או רעה?) וחלקם סתם מוזרים (IBM נמצאת ברשימת הרוע כי היא סיפקה מחשבים לנאצים ?!). מובטחות שעות מרתקות של ויכוחים חסרי תועלת.
 

מי חכם של אמא?

 
חושבים שאתם חכמים? אמא שלכם חושבת שאתם חכמים? נסו להתמודד עם השאלון הקצר הזה. 12 שאלות שבמבט ראשון נראות פשוטות יוכיחו לכם ברוב הפעמים ההפך. רמז: חישבו היטב לפני שאתם עונים, השאלות במבחן הזה הן כן שאלות מכשילות.
 
 

הצילו!

 
כמה פעמים קרה שהתמכרתם לסדרת טלוויזיה מעולה אבל חדלי אישים במקומות גבוהים החליטו להוריד אותה מהמסך? עצמו עיניים והיזכרו בהפתעה, בכאב העצור, בזעם, בעצב ובעיקר בחוסר האונים שחשתם בעת גילוי הטרגדיה. לפני שאתם נכנסים שוב לויברציות שליליות אנו שמחים לבשר שלא עוד! מעתה אין צורך להמשיך לשבת בחיבוק ידיים ולצרוך תרופות אנטי-דיכאוניות. באתר Save My Show ניתן להצביע באופן וירטואלי בעד השארתן של סדרות שונות, והעורכים מבטיחים לשלוח את התוצאות באופן תקופתי לראשי רשתות הטלוויזיה, מפיקים, אולפנים, עיתונים ותחנות רדיו. כרגע ניתן להצביע אך ורק עבור תוכניות אמריקניות, אך ניתן לקוות שלא ירחק היום בו תוכלו להצביע עבור החייאתן של התכניות הישראליות האהובות עליכם (תוחזר שלוש ארבע חמש וחצי לאלתר!).
 

כן לא שחור לבן

 
ואם בענייני טלוויזיה עסקינן – הא לכם משחק חביב: חישבו על תוכנית טלוויזיה או סרט אמריקנים ואתגרו את המחשב, שמבטיח לגלות על מה חשבתם לאחר סדרה מתישה למדי של שאלות כן ולא. אם לא מרמים לרוב מגלים שהמחשב אכן יכול לקרוא מחשבות. מי שמעייפות אותו השאלות יכול לנצל את המשחק בכדי להשתעשע מהגילוי שאת תעשיית הבידור האמריקנית מאפיינים מוטיבים קבועים מוזרים למדי – דעו למשל שאם יש בסרט כלשהו חייזרים השאלה הכי טבעית הבאה היא האם מדובר במשפחה של חייזרים.
 

עיזרו להומלסים

 
בוודאי כבר שמעתם את הטענה שאין סיבה לתת כסף לקבצנים ולחסרי הבית אם הם ממילא ינצלו אותו בכדי לקנות לעצמם עוד אלכוהול. אם גם לכם זה נשמע הגיוני – אולי כדאי שתכנסו ל- Beer for The Homeless. בעוד שקיימים ארגונים רבים הדואגים למזון וביגוד לחסרי הבית, אף אחד מהם לא מוכן להתייחס אליהם כאל אנשים בוגרים ולספק להם בירה – אותו משקה ממנו נהנים רבים כל כך ברחבי העולם. ביוזמה חסרת תקדים מתנגד האתר לקביעה שרק משום שאדם חסר בית יש לשלול ממנו שתיית בירה, ומבקש את תרומתם הנדיבה של הגולשים. התרומות מנוצלות לרכישה וחלוקה של בירה לחסרי הבית בארה"ב. לחיים!
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by