ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תחת מתקפה 
 
 גרמניה - שונאת יהודים   
 
עמיחי יעקבי

דתיים יקרים, עמיחי יעקבי מבקש להזהיר שהכתבה הבאה מכילה תמונות עירום שעלולות לזעזע את רגשותיכם העדינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתנחלת - שונאת ערבים
 מתנחלת - שונאת ערבים   
שמעתם על הפורום הגרמני האנטישמי החדש? החזירים האלה מצלמים את הנשים שלהם, כשהן קוראות בעירום עיתונים בעברית, ומעלים אותן לרשת. זאת מין בדיחה כזאת שרק שונאי יהודים מבינים, כך שאולי אתם צריכים קצת עזרה כדי לקלוט פה את השעשוע: מצד אחד של התמונה תחת של בחורה - שזה תמיד עושה מצב רוח טוב, ומצד שני עיתון של יהודונים מסריחים - שזה בכלל קורע. חי חי חי.

ואת הפורום של המתנחלים כבר ראיתם? הם מעלים לשם צילומים של בנות ערומות קוראות עיתונים בערבית. עוד פעם צריך להסביר לכם מה מצחיק? נו תחשבו לבד – ציצי מצחיק? ברור שמצחיק, וערבושים מוסלמים פרימיטיבים כאלה, מצחיק? בטח מצחיק, שופך מצחוק, לפחות מעבר לקו הירוק.

אבל אין ספק שהכי מוצלח מכולם הוא הפורום "תמונות הגולשות ובני זוגן בלבד" באתר הפורומים "הייד פארק". תחזיקו את הבטן חבר'ה, כי אתם ממש הולכים להישפך עכשיו: החברים השובבים מעלים לשם תמונות של נשים ערומות, שקוראות… אתם מוכנים? את עיתון הצופה, נו העיתון הזה של הדוסים. פחחח זה פשוט שיא הצחוקייה. רק תחשבו על איך איזה דתי שחור מציץ על התמונות ורואה פתאום את העיתון שלו על טוסיק עסיסי של בחורה. לא מפיל?
 
גולשת - שונאת דוסים
 גולשת - שונאת דוסים   
כנראה שלא ממש, לפחות לא בעיני מנהלי עיתון "הצופה", שהגישו נגד "הייד פארק" תביעה על סך 120,000 שקל. הם בכלל לא משועשעים מהקטע - הם נעלבים בשמם ובשם רגשות הקוראים הדתיים שלהם ולא מבינים למה "הייד פארק" לא מוחקים את התמונות הפוגעות האלה בשנייה שאחד הגולשים מעלה אותן.

מה אתם רוצים מהחיים שלנו? היתממו מיד המנהלים של "הייד פארק". יש לנו יותר מ-17,000 הודעות ביום (בשעות העומס - הודעה בכל 2.5 שניות), איך אתם מבקשים שנפקח על כל אחת ואחת מהן?

כל מי שהספיק להסתובב בחיים שלו 5 דקות באיזשהו פורום, מבין ש"הייד פארק" מתחמקים. זה נכון שבלתי אפשרי לשלוט על ההודעות ששולחים הגולשים, אבל אין שום בעיה למחוק הודעות בעייתיות שהאתר לא מעוניין בהן.

לכל פורום יש מנהל פורום, שמוחק מדי יום את ההודעות שלא נראות לו. רוצים לעשות ניסוי? כנסו לכל פורום שתבחרו ותרשמו את ההודעה – "למכירה סובארו במצב טוב", אני מוכן להתערב איתכם שתוך שעתיים המנהל החרוץ והנמרץ ימחק לכם אותה (ואני מבטיח לכם שחלק מזקני הפורום הקבועים והמשועממים מיד יתנפלו וינזפו בכם שהודעות מסוג "כזה" לא מתפרסמות אצלם).

העובדה האמיתית היא – שכל פורום "תמונות הגולשות ובני זוגן בלבד", משתרע בסך הכל על פני 4 עמודים. כך שאין שום בעיה לסרוק אותו בשעה שעתיים ולהעיף את התמונות שבהן נראה בבירור עיתון "הצופה".
 
 
אז למה "הייד פארק" לא עושים את זה? אם תשאלו אותי, משלוש סיבות:

1. הם מבלבלים בין חופש הביטוי לחופש הפגיעה. הם לא לוקחים בחשבון שיש אנשים רבים שהתמונות שבפורום מעכירות את חייהם, מסעירות את עולמם ופוגעות באמונתם. כשחופש הביטוי הופך לכלי דורסני ועיוור – הוא הופך לכח משחית ומרע ויש לרסן אותו.

2. הם שיכורי כח ולא מבינים שבמקום ללמד לקח ולשבור את גבם של הדתיים בייסורים כדי להעביר את הרושם ש"הייד פארק" לא פראיירים של אף אחד, הם יכולים פשוט להתכופף, לכבד את הבקשה ולהורות לחברי הפורום להצטלם עם שאר העיתונים שבעולם. מנהלים טובים מובילים את המערכות שלהם למקומות מאוזנים ולא קיצוניים.

3. הם פשוט שונאי דתיים, שנהנים ללא בושה מההזדמנות לענות את הדוסים ומתענגים מהמחשבה הסדיסטית על הסבל שנגרם לציבור שלם. אני מניח שלו היה מדובר במיעוט אחר שנפגע (ערבים, רוסים, אתיופים, דרוזים, בדואים, או אפילו בעלי חיים), הנהלת "הייד פארק" היתה מיד מזנקת לעזרתם ומונעת את המשך פרסום התמונות שבזות להם, משפילות אותם ושמות לצחוק את אמונותם.

ואנחנו הגולשים? מה אנחנו חושבים על כל זה? אם לבחון לפי התגובות לכתבות שמסקרות את פרשת התביעה של הצופה - אנחנו מתעבים את הדתיים. התגובות מתלהמות וגדושות שינאה וארס. קשה להאמין שזה לא אנטישמים עוכרי ישראל שהקדישו את זמנם כדי לרשום: ""דתיים מכת מדינה – שוב מחפשים לעשות כסף קל", "אם לא הייתם חבורה של בטלנים שיושבים כל היום בבית וגולשים לאתרי סקס (הרי מה ציפיתם למצוא באינטרנט, את המשיח יא סוטים?) לא הייתם מגיעים לאתר הזה בכלל".

ומתחת לפני השטח בבלוגים, עבר הדיון לעניין האם "הצופה" הוא עיתון טוב או לא, האם הוא דבר קודש או חול, והאם אפשר להשפיל ולענות את הדתיים השנואים אפילו עוד קצת, כדי שילמדו אחת ולתמיד למי כאן יש כח. והרי מה מאחד אותנו יותר מאשר שינאת דוסים מבעבעת? סוף סוף כולנו אחוקים, גברים אמיתיים, דורסים בחימה שפוכה ובשמחה גלויה את רגשותיהם העדינים וליבם הנחמץ של אחינו הדתיים.

נעלמה החמלה, נרדמו הרחמים, ונותרנו רק עם הכח והשינאה היוקדת. היה עוד שבוע עצוב באינטרנט.

עוד בנושא: עידו רוזנטל חושב שאנשי הצופה מפחדים למצוא עשבים שוטים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by