ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
החזית העממית לשחרור המוזיקה 
 
 מחליפי כל העולם התאחדו!   
 
מערכת חיים ברשת

בארה"ב העלה ארגון החזית האלקטרונית קמפיין שקורא לכל מי שנמאס להם שמתייחסים אליהם כפושעים רק בגלל שהם מחליפים מוזיקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יאללה, כולם לבריקדות!
 יאללה, כולם לבריקדות!   
ארגון החזית האלקטרונית, ארגון המוקדש לשמירה על זכויות הפרט וחופש הביטוי ברשת חשף לפני יומיים (ג') את הקמפיין החדש שלו לתמיכה בשיתוף קבצים ליגיטימי ברשתות ה-P2P.

הקמפיין "Let the Music Play" (בתרגום חופשי מאוד: מוכרחים להמשיך לנגן) הוא תגובה ישירה להכרזתה של התאחדות תעשיית המוזיקה האמריקאית, RIAA, כי יש בכוונתה להתחיל לתבוע עשרות משתמשי מחשבים אשר שיתפו קיבצי מוזיקה, זאת כחלק מפעילויות האנטי-פיראטיות שהיא נוקטת.

"כיום יש יותר אמריקאים שמחליפים ביניהם קבצים, מאשר כאלה שהצביעו לג'ורג' בוש", מסר פרד וון לומן, עורך דין בכיר בארגון. "הקונגרס צריך להקדיש פחות זמן בלהקשיב ללוביסטים של תעשיית המוזיקה ולהקשיב יותר זמן ליותר מ-60 מיליון אמריקאים המשתמשים בתוכנות שיתוף קבצים כיום".
 
 
החזית האלקטרונית הציבה מודעות המסבירות את עמדתה בנושא במספר עיתוני מחשבים ומשחקים מובילים. המודעה מזכירה את גל התביעות של RIAA כנגד סטודנטים באוניברסיטאות ומכנה את חברות המוזיקה "ביריונים". המודעה שואלת את הצרכנים האם לא נמאס להם שמתייחסים אליהם כאל עבריינים.

שארי סטיל, העומדת בראש ה-EFF אמרה כי המצב יהיה טוב יותר אם תעשיית המוזיקה והממשל (שמצדד בתעשייה) ישקלו דרכי פעולה שונות לחלוטין מאלו הננקטות כיום. "חוק זכויות היוצרים לא עומד בכפיפה אחת עם דעת הציבור האמריקאי ועם המציאות של תפוצת המוזיקה ברשת",אמרה סטיל. "במקום לנסות לתבוע אנשים ולהכניע אותם, אנו צריכים למצוא חלופות טובות יותר שישתלמו לאומנים ויהפכו את שיתוף הקבצים לחוקי".

באתר של הארגון יש דף המספק לציבור מידע, פרטים טכניים ועזרה לצרכנים המעוניינים לפנות לחברי הקונגרס בנושא זה. באתר גם מוסברות דרכים איך לא לעלות על הכוונת של המחלקה המשפטית של RIAA.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by