ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
P2P – הסיפור שלא נגמר 
 
 אז מי פה על הכוונת של מי?   
 
מערכת חיים ברשת

בפרק נוסף בסאגה המשפטית סביב נושא רשתות ה-P2P, החליט ביהמ"ש להשאיר את מאדסטר סגורה. RIAA רואה בעניין נצחון גדול, משום גם הבעלים של איימסטר מרוצה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט לעירעורים בארה"ב החליט להמשיך את צו המניעה התלוי כנגד שירות ה-P2P מאדסטר (לשעבר איימסטר). לדברי בית המשפט הן החברה (מאדסטר) והן הבעלים שלה, ג'ון דיפ, אינם יכולים לברוח מאחריות בפני החוק (מה שאומר שניתן לתבוע אותם) רק ע"י הצגת הטענה כי לא ניתן לפקח על התנועה ברשת בשל סיבות שונות, כגון הצפנה.

בארגון הסחר המייצג את תעשיית המוזיקה האמריקאית, RIAA, די מרוצים מהחלטת ביהמ"ש. ב-RIAA מקווים שהדבר יוכל להעמיד באור חדש החלטה קודמת של ביהמ"ש הנוגעת לתיק שמנהל הארגון כנגד שירותי גרוקסטר ומרפיאוס.

כזכור בחודש אפריל דחה בית המשפט בקשה לצו משפטי מצדה של RIAA על בסיס החלטה הקובעת כי לשני השירותים ישנם שימושים חוקיים ולגיטימיים שאינם מפירים זכויות יוצרים. אין כל ספק כי RIAA תנסה להשתמש בפסיקה החדשה נגד מאדסטר כטיעון כאשר היא תבקש מבהמ"ש המחוזי לשקול מחדש הוצאה של צו משפטי נגד החברות.

מר דיפ, בכל אופן, רואה גם הוא בפסיקה נצחון גדול, כיוון שבהחלטת בהמ"ש נכתב כי השירות צריך לעבור מספר בחינות כדי להמשיך לעבוד. אחת מהבדיקות הללו צריכה להוכיח כי אנשים משתמשים בשירות למטרות לגיטימיות, כמו החלפת קבצים שאינם מוגנים בזכויות יוצרים, תמונות משפחתיות והגיגי הייקו על קבצי טקסט למשל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by