ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתונות המחשבים כמרקחה 
 
 
עידו קינן

ההחלטה על סגירת "מעריב און ליין" טרם התקבלה; עורך "וואלה מחשבים" עזב את תפקידו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוסף המחשבים והאינטרנט "מעריב און ליין", המועמד לסגירה, קיבל עוד תקופה לא-מוגדרת של חסד, ולא ברור עדיין אם ומתי ייסגר. ובינתיים בכיכר וואלה, עורך ערוץ המחשבים סיים את תפקידו, ולא נמסר מי יחליף אותו.
 

מעריב און ליין מחזיק את הראש מעל המים

 
בשבוע שעבר דווח על אפשרות של סגירת "מעריב און ליין", כחלק ממסע הקיצוצים בעיתון מעריב. מקור בכיר במעריב אמר לחיים ברשת שאם המוסף ייסגר, הוא יהפוך למדור יומי במוסף "היום". המקור מסר לנו שההחלטה אם לסגור את העיתון תתקבל עד היום (ד'). "מעריב און ליין" מתפרסם בימי א' ונסגר ארבעה ימים לפני כן, בימי ד' ("נסגר" בסלנג העיתונאי משמעותו שכל הידיעות כבר נכתבו, עברו עריכה, הגהה ועימוד, והם מוכנים לדפוס).


ממעריב נמסר לנו היום שהקוראים הנאמנים עדיין לא צריכים לשרוף צמיגים: המוסף יצא כסדרו ביום א' הקרוב; עם זאת, עדיין לא התקבלה החלטה סופית בנוגע לסגירת המוסף. העורך הראשי של מעריב, אמנון דנקנר, אמר: "אנחנו בבוא העת נשקול הכל ונחליט".

בניגוד לרוח הקיצוצים הנושבת בעיתון, דיווח "העיר" בשבוע שעבר כי המו"ל, עופר נמרודי, החליט להשקיע מיליון דולר באתר האינטרנט של מעריב. כששאלנו את דנקנר על התוכניות לאתר האינטרנט, הוא התחמק: "בבוא העת אנחנו נודיע על הכוונות".
 

וואלה מחשבים מאבד את הראש

אתמול נודע לחיים ברשת על סיום עבודתו של רועי שלומי, עורך ערוץ המחשבים והאינטרנט "וואלה מחשבים". מקור בוואלה הכחיש כוונות לסגור הערוץ, ואמר שכבר נבחר עורך חדש.

וואלה מחשבים (אחד המתחרים של חיים ברשת) ניזון בעיקר ממקורות חיצוניים: עיתון הארץ ואתר הכלכלה דה-מרקר (שניהם מרשת שוקן, ששותפה עם בזק בינלאומי בבעלות על וואלה), ואתר חדשות המשחקים גיימר (שנטוויז'ן, שמפעילה את פורטל נענע, שותפה בו).

שלומי אישר לחיים ברשת שהוא סיים את תפקידו באתר, אולם סירב לפרט מעבר לכך. עורך וואלה, יהורם דילמאני, הפנה אותנו למנהלת השיווק, שהפנתה אותנו ליחצנית, שהעבירה את הפניה למנכ"ל. איש מהגורמים הללו לא הסכים להגיב לידיעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by