ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הטלוויזיה יוצאת מהמסך 
 
 הטלוויזיה היא האויב. הרגו בה   
 
מערכת חיים ברשת

בקרוב יגיע אלינו מסך שמייצר תמונות תלת-מימדיות. בשורות מצויינות לאנשי הטלוויזיה, משחקי המחשב והקולנוע, שייצרו שעשועים ריקים ומרשימים יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב בטלוויזיה שלכם, ארנולד שווארצנגר בתפקיד איזה רובוט משומש, מכוון את קצוץ הקנה שלו אל המסך ולוחץ על ההדק. הכדור שמסתחרר לו באיטיות לכיוונכם ממשיך וממשיך, יוצא מן המסך ואז טס במהירות אל הספה. אתם מליטים את פניכם בידיים. בוינה, זה נראה ממש אמיתי.

חברת Floating Image הבריטית פיתחה את הטכנולוגיה שתביא את התיאור הזה אל הסלון שלכם, וזה כנראה לא ייקח הרבה מדי זמן. הטכנולוגיה, שגורמת לתמונה תלת-מימדית להראות כאילו היא מרחפת בין הצופה למסך. השיטה דורשת צילום סצינות בדרך מסוימת (המשתמשת במצלמה אחת בלבד, כמו הצילום הרגיל) והקרנתו באמצעות מסך מיוחד.

מישל פאביאן ג'ונס, מפיקה בכירה בחברה, אמרה ל-BBC, כי אולפני סרטים יוכלו לשלב סצינות תלת-מימדיות בסרטים, חברות המפתחות משחקי מחשב תוכלנה להוסיף מימד נוסף לחוויית המשחק.

המסך משתמש בעובדה שהעין האנושית קולטת תמונה דו-מימדית, והמוח יוצר ממנה תמונה תלת-מימדית בעזרת "רמזים" הנמצאים בסביבה. הטכנולוגיה החדשה שותלת את אותם הרמזים וגורמת למוח לחשוב כי הוא מביט בתמונה תלת-מימדית.

בקרוב, כך מסרה החברה, היא תוכל "להציף" גם תמונות דו מימדיות. או אז אפשר יהיה לתגבר תוכניות טלוויזיה בתוכן איכותי נוסף, כמו למשל, נגיד, אולי, אתם יודעים מה – פופ-אפים.

הפלא כבר עובד ונמצא בשימוש בחנויות מסויימות באנגליה. לאט-לאט נגיע גם לזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by