ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
השיאים המוזרים של גינס 

השיאים המוזרים של גינס

 
 
הילה בקמן

מתכוני כריכים מכל העולם, אנשים שמתחפשים לגוויות, מבחן לדימוי עצמי ודרך מצויינת להיפטר מאנשי מכירות בטלפון

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סנדבצ'ו!

 
מה אתם אוהבים לשים בין שתי פרוסות הלחם שלכם? האם אתם אוהבים את הסנדביץ' שלכם פשוט או מורכב? מינימליסטי או עמוס? פרוייקט הסנדביץ' נועד לאסוף מתכונים לסנדביצ'ים מועדפים מכל העולם. אם אתם חושבים שיש לכם מתכון מנצח, מלאו את הטופס, והוסיפו אותו למאגר, ואם, במקרה, כבר שנים אתם מחפשים אחד כזה, כדאי לבדוק את המתכונים שזכו לדירוג גבוה.
 

פריק שואו

 
מה משותף לשתיין קטשופ נלהב, לאיש בעל עור פנים שנמתח כמסטיק עסיסי, ולזוג שבחר לבלות את זמנו בתוך שני אמבטים נפרדים ובמחיצת 75 נחשים האמבט? ובכן, כולם מחזיקים בשיאי גינס עולמיים, ובכולם אפשר לצפות כאן, בכספת הוידאו של אתר שיאי גינס.
 

מי אני? מה אני?

 
כולם, מדי פעם, מרגישים קצת אבודים, מבולבלים וחסרי אונים אל מול הקיום, מחפשים תשובות ולא מוצאים אותן. זהו מסע אינטראקטיבי המשלב בין דימויים לטקטסטים הנוגעים לאותן שאלות קיומיות יומיומיות. נווטו את דרככם בנבכי המרחב הפרוש לפניכם, ואולי תמצאו, אם לא תשובות, אז מעט עידוד. המסע, אגב, מאוד מרשים חזותית, אז כדאי להיכנס.
 
 

הייתם מתים

 
בטח גם אתם, כשהייתם קטנים, אהבתם להעמיד פני מתים. ובכן, יש לכם הזדמנות להחזיר עטרה ליושנה. הידמו ככל יכולתכם לגווייה בבית, במשרד, בבית הספר, בבר או במועדון, לצד חברים או במקומות שונים ומשונים, הצטלמו וכרו לכם קבר בבית הקברות הזה, לאנשים בוגרים שנשמתם עדיין באפם (לפחות, שעה שהתמונה צולמה).
 

אוהב או לא אוהב?

 
האם אתם מאוהבים בעצמכם? מלאים בתיעוב עצמי? או מצויים איפה שהוא בטווח שבין שני המצבים האלה? לכולם יש דימוי עצמי כזה או אחר, שקובע את האושר שלנו, אופי היחסים שלנו עם הסביבה ואת מידת ההישגים שלנו. ענו על שאלות המבחן הזה, שנועד להעריך את רמת הקרדיט שאתם נותנים לעצמכם, ובסופו, תקבלו אבחון אישי מפורט ועצות מועילות.
 

רד לי מהקו

 
גישה אחת לנקוט בה, עת אנשי טלמרקטינג מפריעים את זמנכם הפנוי, היא להיפטר מהם כמה שיותר מהר - לומר שאין לכם עניין לדבר אתם, שההורים לא בבית, או שאתם בדיוק בדרך החוצה. יש בחור אחד, שדווקא רואה בפלישה הטלפונית הזדמנות מצויינת להשתעשע. אותו בחור מקליט את כל השיחות המאולתרות שהוא מקיים עם אנשי טלמרקטינג, נותן למילים האקראיות, השטותיות, המביכות, להיפלט מפיו, ומעלה אותן לכאן, להנאתכם.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by