ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קפה האינטרנט המגניב בעולם 
 
 האינטרנט קפה הכי תעשייתי   
 
מערכת חיים ברשת

עשור לפתיחת קפה הרשת הראשון, ביאהו נזכרו פתאום שהם יכולים לעניין את הגולשים, והשיקו תחרות למציאת הקפה הכי שווה. גם אתם יכולים (?)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם, לפני היות מילים כמו גוגל, בלוגים, וקאזאה חלק מהזרם המרכזי בעולם התרבותי שאנחנו אוהבים לכנות בשם אינטרנט, היה מקום מגניב נורא בשם יאהו. אחר כך, ככל שחלפו השנים, התפוצצו הבועות והתתאגדה לה הרשת, הפכה יאהו למקום שהוא הכל מלבד מגניב.

אבל עדיין, מדי פעם זה קורה לה. כמו פרויקט חיפוש האינטרנט קפה הטוב בעולם, לרגל חגיגות העשור לשילוב המוצלח של ארומה עשירה ומודם 14,400. ארבע קטגוריות יהיו לתחרות המסקרנת: בית הקפה במיקום יוצא הדופן או המרוחק ביותר, בית הקפה המעוצב ביותר, קפה האינטרנט בעל הקפה והאוכל הטובים ביותר, ובית הקפה הנגיש ביותר.

עד ראשית נובמבר ניתן להגיש מועמדות לאחת הקטגוריות. מי שרוצה להגיש מועמדות (מכירים איזה קפה בארץ שיכול לדגדג מועמדות לאיזו קטגוריה?) צריך לשלוח לפורטל 500 מילה המסבירות למה קפה האינטרנט שלו הוא זה שצריך לזכות.

ה-BBC, המדווח על התחרות, מונה כמה בתי קפה שיתמודדו בקטגוריה הראשונה והמרתקת של מקומות מרוחקים ומוזרים. בין המועמדים של ה-BBC נמצא בית הקפה המפורסם מהאוורסט, בית הקפה שבברוּם אשר במערב אוסטרליה, המרוחק 200 קילומטר ממקום יישוב כלשהו, האינטרנט קפה שבמלון אינטרקונטיננטל בקאבול שבאפגניסטן, וזה שבאי טוּבאלוּ, שעלול להבלע בכל יום על ידי האוקיינוס האטלנטי.

עכשיו רק נותר לבדוק אם ביאהו זוכרים עדיין איך זה להיות מגניבים, או שנקבל בחירות עבשות וקשויות שיבהירו לנו שהמקום הזה, משוש נפשנו עד לפני שנתיים-שלוש, הוא לכל היותר ספק וובמייל סביר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by