ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 19 

חדשות הפורומים, גיליון 19

 
 
מיכל יפה

בירוקרטיית ההרשמה בפורומים השונים, תגובות למותה של מיכל ניב, ושאלת השאלות: מה עדיך להיות - חכם ומכוער או טיפש ויפה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איפה כאן נרשמים?

 
נגיד שנכנסתם לפורום כלשהו בפעם הראשונה. קראתם שם כמה הודעות מעניינות ורציתם להביע את דעתכם בדיון. לחצתם על כפתור "תגובה", אבל במקום שיפתח לכם מסך התגובה, אתם מקבלים פתאום הודעה שאתם צריכים להירשם בשביל לכתוב בפורומים.

ותיקי הפורומים אולי הספיקו כבר לשכוח את זה, אבל רוב האתרים הגדולים מחייבים רישום כלשהו על מנת לכתוב בפורומים. לטובת אלה שזה מקרוב באו, להלן סקירה של מה שנדרש מכם בשביל להטביע את חותמכם ולהשמיע את דעותיכם בפורומים השונים:

אורט: בשביל להשאיר הודעה בפורומים של אורט אין צורך ברישום. כל אחד יכול להשאיר הודעות בכל שם ובכל אימייל שיחפוץ (גם, אגב, שם שמישהו אחר כבר משתמש בו), למעט שני פורומים - מועדון הפי.סי ושלום בית - שם נדרש רישום פשוט הכולל שם משתמש ואימייל אמיתי (הסיסמה נשלחת לאותו אימייל) ואלה גם מופיעים בהודעות בפורום ואי אפשר לשנותם, אם כי אפשר לתת שתי כתובות דואר: אחת לקבלת הסיסמה ואחת שתופיע בפורום.

תפוז: השימוש בפורומים של תפוז מחייב רישום הכולל שם משתמש, סיסמה ואימייל. שם המשתמש הוא השם של כותב ההודעה ואי אפשר להשאיר הודעות בלי אימייל כלשהו.

:IOL בחלק מהפורומים אפשר להשאיר הודעות באופן חופשי, בעוד אחרים מחייבים רישום הכולל שם משתמש וסיסמה בלבד. הניק הרשום הוא הניק בו נרשמת ההודעה ואם במהלך הרישום ניתן גם אימייל, הוא גם יופיע בהודעה ואי אפשר לשנות אותו.
 
 
נענע: כתיבת הודעות בפורומים של נענע מחייבת רישום למועדון נענע. מלבד שם המשתמש והסיסמה הרישום כולל פרטים אישיים ופרטים נוספים על תחביבים והעדפות המשתמש, שאותם אין חובה למלא, לצורך שירותים נוספים של נענע. במהלך הרישום אפשר להכניס שם שמור לשימוש בפורומים. אותו שם יהיה ייחודי ואף אחד אחר לא יוכל להשאיר הודעות באותו שם. אין חובה להשאיר אימייל בהודעות ובשמות לא רשומים אפשר להשתמש בחופשיות מבלי להירשם מחדש למועדון.

וואלה:! גם פה מי שרוצה להשאיר הודעות בפורומים חייב להירשם ל"וואלה! חברים". הפרטים הנדרשים במהלך הרישום דומים לפרטים הנדרשים במועדון נענע. שם כותב ההודעה בפורומים הוא שם המשתמש או השם שנרשם כשם אמיתי במהלך הרישום ואין אפשרות לשנותם. בכל הודעה מופיע האימייל בוואלה! מבלי שאפשר לבטל או לשנות אותו.

נטקינג: בדומה לנענע ולוואלה!, גם לנטקינג יש מועדון חברים בשם "נטקינג שלי", אליו צריך להירשם בשביל לכתוב הודעות בפורומים השונים. שם שולח ההודעה בפורום יהיה השם שנבחר כ"כינוי לשימוש בצ`אט" במהלך הרישום והאימייל יהיה האימייל בנטקינג, ללא אפשרות לשנות את שניהם.
 
 

מיכל ניב - הפסקת עשר לנצח

 
ביום שישי האחרון בשעות הערב שמה קץ לחייה שדרנית הרדיו מיכל ניב. כמו תמיד בארועים כאלה, מיהרו כותבי הפורומים להגיב, איש איש בדרכו.

החל במי שזוכר את תרומתה לעיצוב העדפותיו המוסיקליות של ציבור רחב בתכניתה `הפסקת עשר` ששודרה בגלי צה"ל בשנות השמונים, המשך בתזכורת על לאה עוז, אף היא שדרנית רדיו, שהתאבדה לפני כשלוש שנים וכלה בשאלה הבלתי נמנעת - `ומה עכשיו?`

מיכל ניב לא הרבתה להצטלם, ולכן לא יכולנו לשים פה את תמונתה, אבל בפורום טלוויזיה ורדיו ב- IOL מצאנו הודעה ישנה המתארת את מראיה. יהי זכרה ברוך.
 

קצרים

ביל גייטס בתשובה לשאלה `מה עדיף להיות, יפה וחכם או מכוער וטיפש?` (רויטרס)
 ביל גייטס בתשובה לשאלה `מה עדיף להיות, יפה וחכם או מכוער וטיפש?` (רויטרס)   
שאלת מיליון הדולר הופיעה בפורום (א)נשים באורט: מה עדיף - להיות יפה וטיפש או מכוער וחכם?
 
 
בפורום החופשי בנענע חיפשו השבוע אנשים מאושרים, לצורך סרט דוקומנטרי בערוץ .2 עצוב לחשוב על זה אבל נראה שהם ימשיכו לחפש עוד הרבה זמן.

ט"ו בשבט הגיע ואיתו הפירות היבשים. אביה שנער, דיאטנית קלינית ומנהלת פורום תזונה ודיאטה בנטקינג, נתנה סקירה על יתרונותיהם התזונתיים של הפירות היבשים לכבוד החג. שיהיה לכולנו שבוע טעים ונעים.
 

פורומים חדשים

 
בנענע
פורום `קשר השתיקה` לנפגעי/ות תקיפה מינית

ב-IOL
פורום כאבי גב

בנטקינג
פורום חידות הגיון
 
האימייל האדום של חדשות הפורומים

קראתם הודעה שיכולה לעניין את כולם? שמעתם על פורום חדש ומעניין? כתבו לנו על כך ואנחנו נביא את הדבר לידיעת הציבור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by