ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מחליפי הקבצים לא יילכו כצאן לטבח 
 
 
מערכת חיים ברשת

האם זה האיש שיצליח להקים את מחליפי הקבצים מהכיסא ויגרום להם לצאת להפגין ברחובות? מייקל וויס מתכוון להשיב מלחמה ל-RIAA ומזכיר לקונגרס כי גם פיראטים הם מצביעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סיאטל תראה כמו קייטנה
 סיאטל תראה כמו קייטנה   
נשיא חברת האם העומדת מאחורי שירות החלפת הקבצים מורפיאוס אמר כי הוא מתכוון להקים קבוצת לובי לקונגרס, זאת לנוכח התוכניות הגרנדיוזיות של ראשי תעשיית המוזיקה האמריקאית לתבוע את הגולשים אשר מחליפים ביניהם קבצי מוזיקה ברשתות ה-P2P.

הכרזתו באה לאחר ש-RIAA, ארגון הסחר המייצג את חמשת הלייבלים הגדולים בארה"ב, הודיעו כי יש בכוונתם לתבוע את כל מי שמשתמש בתוכנת דוגמת מורפיאוס לשם הפצה בלתי חוקית של שירים על גבי האינטרנט.

מייקל וויס, מנכ"ל חברת StreamCast אמר: "תעשיית ההקלטות קוראת למשתמשי תוכנות ה-P2P פיראטים, אבל מה שהאנשים האלה הם באמת זה מאות מיליוני אנשים בעלי זכות הצבעה". זרק וויס רמז דק לכיוון הפוליטיקאים שעומדים להחליט בנוגע לעתיד חוקיות תופעת ה-P2P.

"לקראת סוף החודש הבא, אנו עומדים להיות מעורבים בהקמת קבוצות אספסוף מקוון של משתמשי P2P ברחבי העולם כולו בשאיפה להגיע לכל קצווי תבל, כדי להבטיח שקולם של אנשים אלה יישמע", אמר וויס.

"סביב הנושא הופץ כל כך הרבה מידע מוטעה ורטוריקה דמגוגית (מצד בעלי העניין ב-RIAA). אנחנו בהחלט מתכוונים להביא לכך שקולם של הצרכנים יישמע בקונגרס".
 
 
שופט פדראלי קבע לאחרונה כי תוכנת מורפיאוס (כמו גרוקסטר וקאזאזה) אינה אחראית להפרת זכויות היוצרים של קבצי מוזיקה שמחליפים ביניהם המשתמשים בעזרתה.

RIAA הכריחה את חברת התקשורת וורייזון למסור לידיה את פרטיהם של משתמשי מחשב המואשמים בשיתוף מספר גדול של קבצי מוזיקה על הרשת. RIAA צפוייה להתחיל להגיש תביעות כנגד אנשים אלו החל בחודש אוגוסט.

מר וויס היה בעבר הלוביסט של תעשיית הווידאו כנגד מאמציה של תעשיית הסרטים האמריקאית לעצור את השכרתם (החוקית לחלוטין) של סרטי הווידאו. "ההיסטוריה ממשיכה לחזור על עצמה וכבר הוכח בעבר שלא ניתן לעצור את הקידמה. ככל שהם יבינו זאת מוקדם יותר, כך הם ירוויחו יותר מהר מהעניין".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by