ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זה האייטם האחרון שלי על סאן 
 
 ושמישהו יעצור אותו   
 
מערכת חיים ברשת

בית המשפט לערעורים הסיר צו מניעה שהגן על סאן והג'אווה שלה מפני מיקרוסופט. עוד ביס אחד של ביל, והכל היסטוריה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בפרק האחרון בסאגה המשפטית המתנהלת בין מיקרוסופט לסאן בנוגע לשילוב גרסאות ג'אווה שונות במערכת ההפעלה ווינודס, החליט בית המשפט לערעורים בארצות הברית לבטל צו מניעה זמני שחייב את מיקרוסופט להפיץ גרסאות ווינדוס הכוללות את תוכנת הג'אווה של סאן.

עם זאת, מיקרוסופט לא תוכל להפיץ את גרסתה שלה לג'אווה – ה-Java Virtual Machine – בנפרד ממערכת ההפעלה שלה. כלומר, כל מי שרכש את ווינדוס XP ללא ג'אווה (כלומר, כל מי שרכש XP, למעשה), לא יוכל להוריד אותה דרך אתר העדכונים של החברה, וייאלץ לכתת רגליו ולמצוא פתרונות אחרים לבעיית הג'אווה המחבלת בחוויית הגלישה.

בפסיקתם אמור שלושת השופטים כי "מצאנו שממצאי בית המשפט המחוזי לא היו מספיקים כדי להסיק כי מדובר בגרימת נזק מיידי ובלתי הפיך אם צו המניעה לא יופעל, ולכן הצו יוסר".

בשתי החברות נשמעו מרוצים. "אנחנו מרוצים מהפסיקה", אמר דובר מיקרוסופט ג'ים דסלר לאתר CNET, "זה צעד בכיוון הנכון". גם בסאן, למרות הכרסום בהגנה שבית המשפט היה מוכן לתת לה, ולמרות ההיתר למעשה שנתן בית המשפט למיקרוסופט לדחוף את טכנולוגיית .NET על חשבון הג'אווה, לא נשמעו מבוהלים. בדיוק להיפך. "אנחנו מרוצים ביותר מהפסיקה בקשר להפרת זכויות היוצרים שלנו", מסרה החברה בהודעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by