ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
טאטו בעירום מלא 
 
 
עמיחי יעקבי

עמיחי יעקבי חושף את התמונות שהצמד הלוהט לא רוצה שתראו וגם נותן את הלינק הסודי להארי פוטר החדש בעברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אוקיי אז לפני שאתם מתעצבנים, אין לי שום תמונות חדשות של טאטו ובטח שלא את הארי פוטר בעברית – סליחה, שיקרתי אתכם. אתם עוד פה? או שכבר ירדתם לתגובות להגיד לאמא שלי מה אתם חושבים עלי ועליה? חכו בבקשה עוד כמה פסקאות לפני שאתם מתרגזים (או שתחזרו למעלה כשאתם רגועים), ובואו ננתח ביחד את מה שקרה כאן בחצי דקה האחרונה.

זיהיתם בשער תמונה של טאטו. הכותרת הכריזה "טאטו בעירום מלא" ו"הארי פוטר החדש בעברית", וזה הספיק כדי להכניס אתכם מתנשפים בהתרגשות לכאן. למה ציפיתם? אני משוכנע שגם אתם ידעתם שלא תמצאו פה שום דבר שלא ראיתם קודם.
 
 
בעניין טאטו – אולי איזה קשקוש לא ברור ומטושטש, שמתחתיו סיפור צולע על תמונות פפראצי שנויות במחלוקת, או איזו בדיה על חבר לשעבר ששלף צילום שחור לבן דהוי שצולם לאור נר לפני חמש שנים. בכל מקרה – אם תודו על האמת, תמונות פורנו אף פעם לא מצאתם כאן ואם אתם בעניין של בחורות ערומות, נקלעתם למקום הכי לא נכון שאפשר (הייתי בשמחה נותן לינק או שניים, אבל גם אתם וגם אני כבר יודעים שהטור הזה לא הולך להוביל לשום דבר מלוכלך באמת).

ו"הארי פוטר בעברית"? נו באמת… הספר בקושי בן שבוע, אני בספק אם מישהו הספיק בכלל לקרוא את 750 העמודים שלו באנגלית מההתחלה ועד הסוף, ואתם רוצים עברית? ועוד בלינק ישיר מכאן? המקסימום שיכולתם לקבל זה את הנדנוד היחצני הרגיל שמוכרים לנו שוב ושוב על איזו גירסה מוקדמת שדלפה במקרה לאינטרנט, ונפלה לידיהם של הגולשים העליזים שמעבירים אותה ביניהם בששון ושימחה בתוכנות שיתוף הקבצים שלהם.
 
 
שתי הדוגמאות האלה בעיני לא רק מאשרות את הפתגם "תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים – אבל כותרת טובה, שווה אפילו יותר", לדעתי הן גם מראות משהו שממעטים לדבר עליו ברשת ושבשבילו בעצם גררתי אתכם עד כאן – השקרים שאנחנו בולעים (או לא) באינטרנט.

האינטרנט משקרת את הגולשים שלה שוב ושוב כדי למכור להם את אותו ריגוש מתוק שחשתם בשנייה שהקלקתם לתוך הטור הזה, להוטים אחרי הפיתיון שהבטיחה הכותרת. אבל מה קורה כשאנחנו כבר בפנים?

הפרסומות ברשת איבדו לגמרי את האמון שלנו. הבאנר מבטיח "הקלק כאן וקבל 10,000 שקלים" או "רוצה מכונית חדשה במתנה?", ואנחנו יודעים בבירור שאין כסף, ואין מתנות. יש סתם מישהו שמשקר במצח נחושה כדי למשוך אותנו פנימה, וכבר למדנו להתעלם ולהמשיך לגלוש מבלי להתפתות.

וכפי שאני רואה את זה, עכשיו מגיע תורו של התוכן לבגוד בנו וזאת כבר רק שאלה של זמן עד שנפסיק להקליק גם כאן פנימה בכזאת תמימות. מי שבונה על כותרות מסוג טאטו בעירום מלא, כדאי שייפרד באותה הזדמנות מהגולשים שלו. יש טריקים שלא נסכים לאכול יותר מפעם אחת.

חודשיים לפני יציאת הסרט "שר הטבעות", מסרו אנשי יחסי הציבור כי עותק מוקדם שלו התגלגל בטעות לאינטרנט, ואלפי גולשים אחוזי קדחת העבירו ימים ולילות שלמים בניסיונות להוריד מקאזאה את הקובץ הענק שהתברר בסופו של דבר כסרט גרמני דל תקציב שרק שינו לו את השם, כדי שימשוך אותם בעקבותיו כמטרת דמי.
 
 
 
קראתם אתמול את הסיפור, שמסריח מקילומטרים כהמצאה יחצנית, על הבחור שהשיג עותק פיראטי של שובר הקופות "הענק הירוק", ושיכפל והפיץ אותו שבוע לפני הקרנת הבכורה? חבר של חבר שעובד באחד האולפנים מסר לו את העותק הסודי. מישהו עוד קונה את האגדות האלה? למרות שבמקרה הזה אפילו עצרו את הבחור, אני מוכן להתערב שהאולפנים משלמים לו בנדיבות על "עוגמת הנפש".

בכלל, בחודשים האחרונים אני לא מצליח להעביר יומיים רצופים בלי שתגיע הודעה רשמית על משהו שנפל במקרה לאינטרנט. פתאום דברים פשוט מתפלקים להם מהכספות הכי שמורות בעולם אל תוך קאזאה. סרטים, תוכנות, שירים, תמונות, קליפים גנוזים, מה שתרצו.

היחצ"נים מאכילים אותנו את אותו סיפור שוב ושוב ורק משנים במעט את הפרטים כדי שיתאים להם. הנה אני מתנדב לסייע לאנשי הארי פוטר בישראל ולאלתר בשבילם את הסיפור שבעצם ציפיתם לקרוא כשנכנסתם לפה.

הארי פוטר אומנם יצא לחנויות באופן רשמי רק בימים האחרונים, אולם הספר עצמו היה גמור כבר לפני ארבעה חודשים כדי לתת להוצאת הספרים מספיק זמן להיערך ולהתכונן לקמפיין ההשקה הענק. כבר אז נשלח הספר (כשהוא מלווה בשומרים חמושים) לארץ כדי שהתרגום יצא בישראל במקביל להופעתו המיוחצ"נת ברחבי העולם.

הגרסה העברית היתה מוכנה כבר לפני כחודש ונמסרה תחת מעטה חשאיות כבד לקבוצה מצומצמת של 12 ברי מזל כדי שיעברו עליה וימסרו את הערותיהם. אחד מהם שכנראה לא הצליח להתאפק העביר את הקובץ לכמה מחבריו (או לחברה שלו, שבינתיים נפרדה ממנו – מה שיותר נראה לכם), ועכשיו הוא מסתובב ברחבי הרשת העברית (חפשו בפורומים הנכונים את שם הקוד "heb_harpot_atootp_81774"), ותוכלו לעיין בספר החדש עוד היום ולא לכסוס ציפורניים במתח עד מועד היציאה הרשמי בחנוכה.

בחיי שגם הייתי נותן לינק, רק שאין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by