ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מעריב אופליין? 
 
 
עידו קינן

במקביל לפיתוח אתר האינטרנט של מעריב, עלול מוסף האינטרנט השבועי של העיתון להיסגר במסגרת הקיצוצים; מקור בכיר במעריב: הוא לא ייעלם, אלא יהפוך למדור יומי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מעריב און ליין", מוסף האינטרנט השבועי של מעריב, נמצא בסכנת סגירה, במסגרת תוכנית הקיצוצים של העיתון, דיווח היום המקומון "העיר". זאת, במקביל להשקעה של מיליון דולר באתר האינטרנט של מעריב, גיוס כותבים ועורכים לאתר והכשרת אגף עבורם בבית מעריב.

"מעריב און ליין" הושק לפני כשלוש שנים וחצי, בנובמבר 99'. במהלך השנים התכווצו עמודיו בגלל מחסור בפרסומות. אתר האינטרנט של מעריב הושק חודש לפני כן, עם פרסום החשדות נגד המו"ל, עופר נמרודי, על קשירת קשר לרצח. לאחרונה מונו עופר שני, לשעבר וואלה ונטקינג, ליועץ של נמרודי בתחום התוכן הדיגיטלי, ודנה דגן, לשעבר ynet, לעורכת החדשה של האתר.

"לא התקבלה עדיין הודעה רשמית על סגירה של 'און ליין'", אמר היום מקור במערכת העיתון, "התמונה לא ברורה בכלל. כבר שנה מסתובבים דיבורים כאלה, מדי פעם כשיש רעיון לקצץ במעריב אז מדברים על זה, אבל ירדו מזה כל פעם. בסך הכל זה מוצר מאוד מצליח, גם ב-TGI [סקר שבוחן העדפות של צרכנים, בין השאר בתחום העיתונות – ע"ק] יש לו תוצאות מפתיעות, וגם במה שאנשים, מהתחום ולא מהתחום, אומרים עליו".

יש מצב שלא יהיה במעריב שום מדור אינטרנט?
"קשה לי להאמין. הקוראים מוכרחים לקבל סיקור בתחום, אחרת זה יהיה מעוות. אני מאמין שיכולים להבין את זה פה".

מה לגבי המוסף החודשי שמתפרסם בעמודי הכלכלה, "עסקים @ מחשבים"?
"ככל הידוע לי, אין איתו שינוי".

מקור בכיר במעריב אישר לחיים ברשת כי עורך מעריב, אמנון דנקנר, שוקל לסגור את המוסף: "זה עשוי מאוד להיות. נדע עד יום רביעי הבא. אמנון צריך להגיש לעופר תוכנית קיצוצים. אבל התחום לא ייעלם – הוא יהפוך למדור יומי במוסף 'היום'".

דבר דומה קרה למוסף "קפטן אינטרנט" של עיתון "הארץ", שנסגר באפריל אשתקד בשל ירידה בפרסום בו, והפך למדור שבועי במוסף "גלריה". ל"ידיעות אחרונות" יש מדור מחשבים שבועי במוסף הכלכלה, ולאחרונה חזר לחיים המוסף החודשי "פיקסל", שהוקפא בספטמבר אשתקד, חצי שנה לאחר השקתו, גם כן בשל מכירת פרסומות נמוכה.

עורך "מעריב און ליין", אריק דוידוביץ', מסר: "אין תגובה". לא ניתן היה להשיג את תגובות דנקנר והעורך הכלכלי של מעריב, משה פרל, ש"מעריב און ליין" נמצא תחת אחריותו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by