ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מקליטים וידאו מהרשת 

מקליטים וידאו מהרשת

 
 
אהוד קינן

חזות מרעננת לדפדפן שלכם, הקלטת קטעי וידאו מהרשת, ניקוי רוגלות, סוקובן עושה קאמבק והגרסה החדשה של קאזאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – PhaseOut

 
התוספת הבאה לדפדפן האקספלורר המזדקן משפרת את מראהו בעזרת סקינים, מוסיפה לו אפשרויות, והופכת אותו לידידותי וקל לשימוש. תוכלו לחפש בעזרת חלון שנפתח בצד ומחולק לקטגוריות. חלונות פופ אפ נחסמים אוטומטית ואפשר גם להחליט על כאלה שאתם רוצים לראות (כמו למשל חלונות גישה לאתרים). כשגולשים במספר אתרים במקביל, הם נפתחים תחת חלון אחד והמעבר ביניהם נעשה בתחתית המסך. בנוסף לכותרות העמודים ניתן לראות גם תצוגה מקדימה ומוקטנת שלהם לדפדוף נוח. קישור מהיר לתוכנת המסרים המיידים מופיע בחלון התוכנה ונקבע בהפעלה ראשונה.
 
 
אחת האפשרויות הנוחות ביותר בתוכנה היא השלט. במעבר למסך מלא אפשר להוריד את שורת הכתובות והכפתורים, ולנצל כמה שיותר משטח העבודה לצפייה באתרים. שלט צף שניתן להזיז או לסגור יחליף את הכפתורים. יש בו כמובן שדה קופץ לכתובות, ניווט אחורה וקדימה, טעינה מחדש, עצירה חיפוש, וגישה למועדפים. יש בו גם סדרה של מלבנים כאשר כל אחד מייצג עמוד אחר שפתוח, ובצידו הימני אפשר לסגור עמודים ולפתוח חדשים.

גרסה: 5.0
רשיון: חופשי
גודל: 1.7mB

הורידו כאן
 

זה כדאי – WM Recorder

 
כמה פעמים מצאתם קליפ מגניב או מצחיק, ניסיתם לשמור אותו מהדפדפן ואז נשמר קובץ ממש קטן שכשניסיתם להפעיל אותו – הוא לא עבד. תוכנת ההקלטה WM תאפשר לכם להעתיק כתובות של קטעי וידאו, להדביק בחלון התוכנה וללחוץ Record. הקטעים ישמרו בתיקייה מקומית על המחשב לפי בחירתכם. אפשר להוסיף עוד קישורים לתור ללא צורך להפסיק את ההקלטה, ואפשר גם לצפות ולהקליט במקביל.
 
 
גרסה: 8.0
רשיון: חופשי
גודל: 176kB

הורידו כאן
 

לא למקצוענים בלבד – BHODemon

 
אינסטינקט טבעי של הרבה אנשים, משום מה, הוא ללחוץ "כן" כשקופץ חלון בלי לברר ממש מה היה כתוב שם. זה יכול להיות משהו קטן שסתם מפריע, למשל הפנייה אוטומטית לאתר חיפוש מסויים כשכותבים כתובת שגוייה. מצד שני זה יכול להיות הרסני ולהתקין על המחשב תוכנות רוגלה מרושעות שתוקעות את המחשב או אפילו חייגנים מתחכמים שמנתקים את החיבור לאינטרנט בלי בושה ומחייגים למספרים בחו"ל. הרבה מהתוספות האלה מגיעים מאתרים תמימים באינטרנט בזמן שאנחנו גולשים.
 
תוכנה מצויינת שעוזרת לפתור את מרבית הבעיות היא BHODemon. התוכנה יודעת לאתר את כל התוספות של הדפדפן, כולל אלה שרצינו ומביאה אותן ברשימה. כאשר פותחים אותה ניתן לבטל את התוספות שלא רוצים, או כאלה שחושדים בהן. מה שנעשה בפועל מאחורי הקלעים הוא שינוי שם הקובץ שמאוחרי כל תוכנה. כך, גם אם טעינו ומחקנו את הטולבר של גוגל אין מה לדאוג, השחזור מהיר כמו הביטול. אין צורך בידע מוקדם, ואפשר לבדוק את התוספות אחת אחת ולהחליט מה רוצים.

גרסה: 1.0
רשיון: חופשי
גודל: 127kB

הורידו כאן
 

שחקו אותה – Sokofun

 
אחד ממשחקי העבר הזכורים לטוב הוא סוקובן. במשחק זה מסתובבים במבוכים ודוחפים ארגזים אל מקומות המיועדים להם. חשוב לדעת כיצד לתמרן בין כל הארגזים ולפעמים לעשות סיבובים שנראים מיותרים רק בשביל לא להיתקע. המשחק הזה מפוצל לשלושה משחקונים באותו סגנון.

Sokoblue – הגרסה הישנה והמוכרת ללא תסבוכות מיותרות, אך עדיין קשה.
Sokolor – כאן צריך להתאים ארגזים בעלי צבעים זהים ולרכז אותם יחד. ככל שעולים בשלבים יש יותר צבעים.
Sokonex – כאן יש לרכז את כולם במקום אחד לפי בחירה, אך חשוב לשים לב ללייזרים, בורות, פלטות שבורות, וארגזים הצמודים לרצפה.

בכל המשחקים ניתן לבטל את המהלכים האחרונים או להתחיל לגמרי מהתחלה אם מתבלבלים.
 
גרסה: 1.5
רשיון: חופשי
גודל: 650kB

הורידו כאן
 

עדכוני גרסאות

קאזאה הוציאה גרסה חדשה ובה כל השינויים שהבטיחה לגבי תוכן חוקי ושיטת ניקוד.

הדפדפן מוזילה, הכתוב בקוד פתוח, הוציא גירסאות חדשות לחלונות, לינוקס וסולאריס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by