ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אכן יונית, תמונות קשות 
 
 מעבירה מחלות ומשחקים לפלייסטיישן   
 
מערכת חיים ברשת

יונים צבועות יפרסמו משחק טניס לפלייסטיישן, כשיעופו מעל ובתוך מגרשי הטניס של ווימבלדון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טורניר ווימבלדון נותר המעוז הלבן האחרון של הספורט הלבן. אמנם לאחיות וויליאמס כבר נתנו אישור לזכות לטורניר בכל פעם שבא להן, אבל הן חייבות ללבוש לבן תומתי כשהן מעיפות את ז'סטין הנין וחברותיה. גם אנדרה אגאסי והחברים חייבים לעטות את צבע החלב. ורק היונים לא מחוייבות לקוד הצבעים המחמיר הזה.

ולכן חברת Accalaim, מפתחת ומפיצת Virtua Tennis 2, משחק טניס מעוטר כוכבים לפלייסטיישן, תשתמש ביונים כדי לפרסם את המשחק שלה במהלך הטורניר הנפתח בשבוע הבא, כך מדווח ה-BBC. על עשרים יונים מאומנות יצוייר לוגו המשחק, והן תבלנה את היום במגרשים השונים של מתחם הטניס המפורסם בעולם. מטבע הדברים, מצלמות הטלוויזיה הארורות יתמקדו על הפלא, ויתנו פרסום חינם למשחק. גאוני, גם אם מסריח.

הנהלת הטורניר מסרה כי לא תאפשר ליונים לנחות במגרשים במהלך המשחקים, אלא רק כשהשחקנים מתחממים לקראת משחק. מהחברה נמסר שהיונים תצבענה בצבעי מים קלים לשטיפה, וכי בסוף כל יום הן תחזורנה למקלט סודי בדרום לונדון, ללינת ערב וארוחת זרוענים מזינה.

לאקליים יש היסטוריה של תעלולי פרסום מופרכים, כמו זה מהקיץ האחרון בו שכנעה החברה חמישה גיימרים (ליימרים) לשנות את שמם לטוּרוֹק, כשם משחק שהשיקה החברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by