ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ואפל לא 
 
 לא יהיו לך   
 
מערכת חיים ברשת

למרות החגיגות, אפל ממשיכה לצלול בבטחה את תהומות הנשייה העסקיים: הלינוקס עקפה את מערכת ההפעלה שלה ומיקרוסופט לקחה לה את האקספלורר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באפל מוכרים קופסאות מתכת יפות וחכמות, כל אחד יודע. גם מנורות שולחן שיודעות להריץ וורד יודעים לעצב ולפתח שם, אצל הג'ובסים. אבל ככל שהשנים ממשיכות, ולמרות הסימפטיה הגדולה שהחברה זוכה לה, מתברר ותבהר שאפל היא לוזרית במצוקה.

הבשורה האחרונה בשרשרת הבשורות הרעות הנוחתות על החברה היא הערכת האנליסטים שבתוך שנה, אולי פחות, יעבור מספר המחשבים שמופעלים על ידי לינוקס את מספר המחשבים שמופעלים על ידי מערכת ההפעלה של אפל. ה-Mac OS X, על שלל גרסאותיה, תהפוך למערכת ההפעלה השלישית בתפוצתה בעולם.

ובעולם של פוסט-בועה, של מיתון שאיש אינו רואה את סופו ושל קיצוצים גם בחברות האיתנות ביותר, להיות מקום שלישי זה רע. אפילו רע מאוד. דוגמא אחת לכמה רע זה יכול להיות נתנה מיקרוסופט, שהודיעה כי תפסיק לפתח את הדפדפן שלה, האקספלורר, למערכת ההפעלה הניגפת. באתר ה-Business Week תוהה בעל הטור אלכס סאלקבר כמה זמן ייקח לביל גייטסים להחליט שכבר לא שווה להם להשקיע בהסבת תוכנות האופיס שלהם לטובת משתמשי המקינטוש. ומה יעשה סטיב ג'ובס בלי חותם האופיס של מיקרוסופט? יעביר את הכת שלו לנוטפד?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by