ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אפל כן 
 
 אנוכי   
 
מערכת חיים ברשת

החברה הכאילו אלטרנטיבית חשפה מעבד חדש ומהיר, חידוש הברית ההיסטורית עם IBM ומערכת משובחת פלוס לשיחות וידאו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועידת המפתחים הבינלאומית של אפל החלה אתמול כרגיל, בנאום המסורתי של אחד, סטיב ג'ובס, שחשף את התופינים החדשים של החברה המה-זה-מגניבה שלו. כרגיל, היו כל מיני קשקושים מהזן שמעניין רק פריקים של מקינטוש, אבל יש גם דברים שיכולים לעניין את שאר האנושות.

כמו למשל ה-G5, המעבד החדש של אפל, הפועל בטכנולוגיה של 64bit, כמו ה-Itanium של אינטל, אבל הרבה יותר טוב. כך, אם האיטאניום מסוגל לטפל ב-16 הוראות בו זמנית, ה-G5 מסוגל לטפל ב-215 בו זמנית. אפל תשיק מחשבים המבוססים על ה-G5 בשלוש גרסאות שונות, שהזולה שבהן תעלה 2,000 דולר.

אבל הבשורה הגדולה ב-G5 היא שיתוף הפעולה המחודש בין אפל ל-IBM, שייצרה עבור החברה את המעבד שמהירותו שני ג'יגה-הרץ, את פס הנתונים (Bus) שמהירותו ג'יגה. בשנים האחרונות ירדה באופן מתמיד איכותם של מעבדיה של אפל, בשל העדרם של שיתופי פעולה מהסוג הזה, וייתכן שאפל מצאה לה מוצא מהפינה הטכנולוגית-כלכלית אליה נקלעה בשנים האחרונות.

עוד חדשות מגיעות מכיוון מערכת iChat AV, שתאפשר לבעלי המקינטוש שרכשו מצלמת וידאו להתחבר למחשב בעל חיבור אינטרנט מהיר, ולשוחח עם חבר בוידאו ובאודיו, באיכות הקרובה לזו של המצלמה, וללא הקיטועים שכולנו מורגלים בהם. כדי להדגים את המערכת החדשה, שזכתה לתשואות רמות מהקהל התומך, ג'ובס לחץ פעמיים על אייקון של חבר, והגיע עד לדירתו של ידיד שישב בפאריס. מיד לאחר מכן התקשר אל ג'ובס חבר אחר – סגן הנשיא (מיל.) אל גור – ששמע כי הוא האדם השלישי להשתמש במערכת החדשנית, ואמר ש"זה לא קל להיות ראשון". חה. חה. חה-חה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by