ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ החיים הטובים לגיימרים 
 
 את מי אתה בדיוק חושב שאתה מעביר? תוריד ת`יד מהשלט   
 
מערכת חיים ברשת

לאחר שנים שהתרגלו להיות בקשר אינטראקטיבי הדוק עם הטלוויזיה שלהם, מוזמנים עתה הגיימרים להוציא את הכרס ולהתחיל לבהות במסך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במשך שנים הגיימרים התרגלו לשבת מול המסך המרצד של הטלוויזיה ולפוצץ אסטרואידים, חייזרים ונאצים, לגנוב מכוניות,לבנות מגדלים ולהוריד שורות. עכשיו לטלוויזיה יש משהו חדש להראות לגיימרים: ערוץ כבלים המשדר 24 שעות חדשות וביקורות משחקים, ואת הפנים של האנשים שמאחורי המשחקים.

הערוץ עליו מדווח אתר MSNBC, נקרא G4 (ומעניין מה יש לעורכי הדין של סטיב ג'ובס לומר על זה), והוא מתאפיין לעת עתה בתוכניות בהפקה נמוכה במיוחד המשלבות גישה קופצנית (ודבילית לעתים) בשילוב עם גרפיקות משחקי מחשב עדכניות ומטריפות.

ערוץ G4 הוא הראשון שהשיקה חברת הכבלים Comcast מהיסוד. בחברה מאמינים כי הערוץ (שכבר עובד כחודשיים) עונה על דרישותיו של קהל נישה של צעירים (גברים בעיקר) בני 12 עד 34. פלח שוק שהמפרסמים פשוט מזילים עליו ריר, כיוון שניתן למכור לו מכוניות, בגדים, בירות והחשוב מכל: משחקי וידאו.

חברת האם של הערוץ מקווה כי היא תצליח ליצור דרכו חממה ציבורית למשחקי אונליין (שם טמון הכסף הגדול, לדעת החברות) מה שיוכל ליצור דרישה לשירותי הפס ברחב בכבלים שהיא מציעה.

תעשיית משחקי הווידאו והמחשב היא תעשיית ענק הגורפת כעשרה מיליארדי דולרים בשנה. קיימים עשרות עיתוני ואלפי אתרים המוקדשים למשחקים. כמה משחקים גם עברו לפורמט הסרט ההוליוודי, כגון לארה קרופט ופיינל פנטזי. כך שזה כנראה היה רק עניין של זמן עד שייפתח לעניין גם ערוץ טלוויזיה ייעודי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by