ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הבית המלוכלך בעולם 

הבית המלוכלך בעולם

 
 
הילה בקמן

סלבז במֵירעם, שאלון הקללות, שמות תמוהים של להקות, טינופת שלא ברא השטן, המדריך לבזבוז זמן במשרד ו-24 שעות של תהילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בצלם אנוש

 
כן, זה מרושע, זה קטנוני וזה לא נאה – בעיקר לא נאה – אבל גם לגרום לנו להרגיש רע עם המראה שלנו וליישר קו עם הלוק הסלבריטאי המהוקצע ללא דופי, גם זה לא יפה. לכן, ללא עכבות או רגשות אשמה מיותרים, בואו ליהנות ממבחר צילומים של סלבז כשהם רחוקים מלהיות מצודדים, מההשוואות הלא מחמיאות בין כדורגלנים מפורסמים ליצורים מצויירים כעורים, ונחשו מי הם הילדים שלימים הפכו לכוכבים.
 

מופע הארנבות של ד"ר קספר

 
במקרים רבים, להקות נושאות שמות משונים מאוד. נראה שרבים מהם נקבעים לאו דווקא בסשנים של סיעור מוחות, אלא ברגע שמישהו זורק אל חלל האוויר משפט או צירוף מילים תמוה. נסו לנחש אילו מהשמות הם שמות של הרכבים אמיתיים, ואילו הם רק צירוף מילים מוזר. ישנם גם קישורים לאתרי הלהקות, למי שסקרן לגלות מי היא הלהקה מאחורי השם.
 

שיר עם נקי

 
כבר חודש לא עשיתם אבק, יש יותר בגדים מחוץ לארון מאשר בתוכו, ערימת הכלים בכיור מאיימת לעלות על גדותיה ואתם מתביישים להביא חברים הביתה? אם אתם חושבים שהבית שלם מבזה אתכם, קחו נשימה עמוקה, הציצו לתוך הבית המלוכלך בעולם, דעו זוהמה אמיתית מהי והתנחמו.
 
 

אם לוקחים לי המנקב – אני שורף ת'משרד

 
אתר זה מוקדש לאלה מכם שגרים במשרד שלהם, ומציע לכם מגוון דרכים לבזבז את כספי התאגיד בכיף, כולן בטוחות לסביבת העבודה, כמובן. כאן תוכלו לשטוח את פרטי אומללותכם היומיומית בבלוג עבודה, לכלות את זמנכם על משחקים, ולהינות ממבחר בדיחות וקריקטורות שממתיקות את הגלולה המרה שאתם נאלצים לבלוע מדי יום.
 

איפה כוש? כושלאמאש'ך

 
האם אתם חושבים שלקלל, זה (א) לא יאה (ב) הכרחי (ג) כיף? כמה קללות אתם פולטים ביממה? האם אתם יודעים לקלל בכמה שפות? ענו על השאלון וגלו אם צריך לקרצף את פיכם המטונף עם סבון או שעוד לא הפנמתם את ההנאה המשחררת שבניבול הפה.
 

אמא, אני באינטרנט!

 
האתר הזה, כמו הרבה אתרי אינטרנט אחרים, מפרסם תמונות של אלמונים. מה שמייחד אותו מאתרים אחרים הוא חוסר ייחודו. לא מוטלת עליכם שום משימה ואתם לא נדרשים לעמוד בשום קריטריון, מלבד הרצון להתפרסם. מי שמתפרסמת תמונתו, יש לו 24 שעות בדיוק להפיץ את התמונה בין כל החברים והמכרים שיזכו לחזות בתהילה בת היממה שלכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by