ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הוא אפילו יודע להגיד את השעה 
 
 
מערכת חיים ברשת

ענקית הסלולרי דוקומו מאמינה שככה יראה הסלולרי של העתיד: נענד על היד, הופך בלחיצת כפתור למכשיר סלולרי ונראה מיליון דולר; עכשיו אפשר גם לקנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
החברה היפנית DoCoMo, הנחשבת למובילה עולמית בתחום הטכנולוגיות הסלולריות, החלה לשווק בחודש שעבר את המכשיר הסלולרי החדש והמהפכני שלה. על פי התחזיות, המכשיר אמור להגשים סוף סוף את חזון ה-"ללכת עם ולהרגיש בלי" הכל כך נדרש בעולם התקשורת הניידת.

המכשיר, הקרוי Wristomo, הוא שעון הייטקי-למראה ההופך בלחיצת כפתור למכשיר סלולרי מן המניין. הטריק: רצועות השעון עשויות מחומר מיוחד ומתוכננות במיוחד בכדי שיוכלו "להתעצב" בקלות לצורה של מכשיר סלולרי רגיל.

Wristomo נמכר בשלב זה רק באמצעות אתר החברה, ובמחיר אטרקטיבי למדי של כ- 474 דולר (קצת יותר מ- 2000 שקלים). על פי דיווחי החברה, המכשיר זוכה להתעניינות עצומה. "כבר בעשר הדקות הראשונות בהן הוא הוצע למכירה באתר קיבלנו למעלה מאלף הזמנות", לדבריה.
 
 
מדובר בחידוש אמיתי בתחום-המתפתח של "השעונים הסלולרים". התעשייה מחפשת זמן רב דרך יעילה לשלב באופן טבעי ככל האפשר את המכשירים הסלולרים בחיי היום-יום, ושעון-היד, שיש כמעט לכל אדם, הוא פיתרון הקורץ לה עד מאוד. בניסיונות להוציא את הרעיון אל הפועל, נוסו פטנטים שונים ומשונים להפיכת השעון למכשיר סלולרי באמצעות אוזניות ומיקרופונים זעירים, אך כולם נכשלו בשל היותם מסורבלים, לא נוחים ולא פחות מכך- מביכים לשימוש. טלפונים אחרים, שפעלו באמצעות רמקול זעיר שהותקן בשעון היו עוד גרועים יותר - כולם יכלו לשמוע את השיחה שלך, ובקולי קולות.

המכשיר החדש מהווה אופציה אמתית לאלו שנמאס להם מהבליטה העיקשת של המכשיר בכיסם: הוא נראה כשעון יוקרתי רגיל, הופך בשניות למכשיר-סלולרי ממוצע-למראה, וכבונוס, כשתתקבל שיחה, תוכלו לשלוף אותו בטבעיות מן היד להתחיל לדבר בו לתדהמת הסובבים.

הממציא, בעל השם הקליט אירוקאיאמה, אמר בראיון לעיתונות כי את הרעיון למכשיר לקח מתוך תוכנית מדע בדיונו שראה בילדותו בטלוויזיה. "רציתי שיהיה לי אחד כזה, ולדבר עם אנשים באמצעות מכשיר כזה", לדבריו.

המכשיר יכול להתחבר בקלות למחשב-הנייד, לא מושפע ממים, וכמו כל שאר מוצרי דוקומו, בעל קישוריות מלאה לאינטרנט.

לתצוגה תלת מימדית של השעון
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by