ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פיפ"א 2004: פרטים ראשונים 
 
 חידוש בפיפ``א 2004! בקהאם ורוברטו קרלוס באותה קבוצה   
 
גלעד חסון, גיימר

משחק הכדורגל הנמכר ביותר בעולם חוזר בפעם המי יודע כמה, ובגיימר כבר יודעים מה יהיה בסיבוב החדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מבין כל המשחקים שחברת EA Sports הציגה בתערוכת E3 השנה, אין ספק שהמעניין שבהם הוא הכותר הבא בסדרת פיפ'א, אשר שמו הוא, באופן מאוד מפתיע, פיפ'א 2004. חברת EA Sports הציגה את הגרסא השחיקה הראשונה של המשחק, ולטענתה מדובר בעשרים אחוז בלבד מן הכותר הסופי.

הגרסא מציגה את אלופת אירופה היוצאת ריאל-מדריד, כנגד המפסידה בגמר ליגת האלופות יובנטוס. הדבר הראשון שניתן להבחין בו, היא העובדה שכל אחד ואחד מהמודלים של השחקנים בשתי הקבוצות מפורט להפליא ודומה בצורה מדהימה לשחקן האמיתי. יחד עם זאת המגרש אשר סיפקה הגרסה, סטאמפורד ברידג', נראה טוב לא פחות וגם הוא מפורט ודומה בצורה מדהימה למקור.

המשחקיות ריאליסטית מתמיד, כאשר גם בשלב כה מוקדם בפיתוח, תנועות השחקנים נראות טוב הרבה יותר מהמשחקים הקודמים בסדרה, וניתן לראות שהשחקנים משתמשים בכל אחד מחלקי גופם, למעט היד כמובן, כדי להשתלט על הכדור. בגרסא הסופית, השחקנים גם יתלכלכו בהתאם למה שיעשו במשחק.

פיפ'א 2004 מציג שליטה ריאליסטית הרבה יותר בכדור, כאשר רק שחקנים בעלי יכולת כידרור טובה ירוצו עם הכדור כאשר הוא קרוב לרגלם, בעוד ששחקנים בעלי יכולת כידרור פחות טובה, לעיתים קרובות יאבדו את הכדור או שהם ירוצו כאשר הוא לא קרוב לרגלם. הפיסיקה הטובה של הכדור מתבטאת גם במסירות השונות, כאשר שחקנים פחות טובים מבחינת שליטה בכדור, עלולים לאבד את הכדור כאשר ימסר אליהם (בתלות, כמובן, בלחץ על הכדור ובמיקומו).

השחקנים בפיפ'א 2004 גם יהיו בעלי אינטליגנציה מלאכותית טובה יותר. בגרסא הראשונה ניתן היה לראות שחקנים עושים תנועה ללא כדור ומנסים לחפש שטח מת על מנת לקבל את הכדור. כמובן שיש עוד הרבה מה לשפר בכל הנוגע למשחקיות, אך לצוות הפיתוח יש זמן עד אוקטובר השנה, כך שאנו צפויים לקבל את משחק הפיפ'א הטוב ביותר אי-פעם.

גרסאות המחשב והפלייסטיישן 2 של המשחק יהיו הראשונות בסדרה שיתמכו במשחק אונליין, יחד עם אפשרות חיבור עם משחקים נוספים של החברה, כמו Total Club Manager 2004, חיבור אשר יאפשר לשחקן לקחת את קבוצתו ממשחק הניהול היישר לעולם של פיפ'א 2004.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by