ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מרוב שתצלמו ערומות – תשכחו שזה טלפון 
 
 
מערכת חיים ברשת

חוק חדש באוסטרליה אוסר על שימוש בסלולרי-מצלמה בבריכות ובמלתחות. הסיבה: מכת צילומים מביכים ביבשת. נוקיה בתגובה: אם כבר, אז עד הסוף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במקומות רבים בעולם הופך אט אט שיגעון המצלמות-הסלולריות מפיצ'ר חביב לבעיה של ממש. אזרחים המצולמים שלא בידיעתם ותמונות מביכות מתוך חדרי-הלבשה המועלים אחר-כבוד לרשת, הם רק חלק קטן מתוך השימושים הזדוניים הנעשים באמצעות הטכנולוגיה הסלולרית. "תנו לאנשים את הטכנולוגיה. הם כבר ימצאו משהו רע לעשות איתה" נאמר כבר בשפות רבות ובניסוחים שונים, והמציאות, כתמיד, מצליחה לממש בדבקות את התחזיות הגרועות ביותר גם המחידושים התמימים ביותר.

אוסטרליה, המנסה להקדים תרופה למכה לפני שיהיה מאוחר מדי, הוציאה השבוע חוק-זמני הדורש לאסור לחלוטין את השימוש במכשירים סלולרים במתחמי ספורט וכושר המוגדרים כ"בעייתים", בריכות שחיה ומלתחות למשל.

מימוש החוק יפעל בדרך הפשוטה ביותר: כל שוחה המגיע לאיזור הבריכה והמלתחות יניח את מכשירו הסלולרי בשמירה, שם יחכה לו עד שיסיים את פעילותו במקום. האיסור על הכנסת המכשיר לשטחי הבריכה ייכנס ישירות למדיניות המקומות, זאת בכדי למנוע הפיכת העניין לבר-דיון ומיקוח.

"אנחנו מבינים את הצורך לאסור את השימוש במצלמות הסלולריות במקומות כאלו, אבל באותה המידה יצטרכו להרחיב את החוק גם לכל שאר סוגי המצלמות", הגיבו בנוקיה על החוק החדש.

החוק יפעל בתחילה בכ- 300 מכוני כושר, בריכות ומרכזי ספורט, ומעריכים כי אם יצליח כמצופה יתפשט בהמשך גם למאות מרכזים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by