ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ראי מסך שעל הקיר, מי הכי שווה בעיר? 
 
 
מערכת חיים ברשת

בעקבות פיתוח חדש של חברת האלקטרוניקה פיליפס תוכל אמה החורגת של שלגייה לקבל דיווחים מהבורסה ולא להפסיד אף פרק מהטלנובלה האהובה עליה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת פיליפס הודיעה כי היא עומדת להוציא לשוק בשנה הבאה את התשובה האולטימטיבית לכל מי שרוצה לשחק במחשב ולעשות פרצופים דבילים מול המראה בעת ובעונה אחת: טלוויזיה, שהיא גם מסך מחשב וגם מראה.

החברה הכריזה על טכנולוגיית המסך-מראה שלה ועל תוכניותיה להתחיל לשווק את המוצר (בקנה מידה מצומצם בהתחלה) למלונות יוקרתיים כבר בשנה הבאה. החברה מקווה שהמוצר יצליח לחדור גם אל בתים פרטיים, אך זה יקרה בשלב מאוחר יותר.

אתר PCWorld.com מפרט מעט על הטכנולוגיה: מדובר בעיקרון במראה דו-כיוונית כשמאחוריה ישנו מסך תצוגת LCD. כאשר המסך הזה מופעל, ניתן לראות את התצוגה.ץ כשהמסך כבוי, רואים את ההשתקפות במראה. נשמע די פשוט, אולם העניין אפשרי הודות לטכנולוגיית ריבוד מיוחדת אותה פיתחה פיליפס.

מסכי ה-LCD יהיו בעלי מסך רחב ביחס תצוגה של 16:9 ועם רזולוציה של 1280 על 768 פיקסלים. החברה מתכוננת לשווק את המסכים בגדלים של 17, 23 ו-30 אינץ'.
 
 
אולם המראות עצמן יכולות להיות גדולות הרבה יותר ממסך ה-LCD, כאשר התמונה המוצגת במסך תופיע אך ורק כחלון בתוך המראה כולה. בשלב הראשוני פיליפס אינה מתכוונת לשווק מראות ומסגרות בסטנדרט אחיד, אלא תספק לכל מלון את המוצר באופן שיתאים בדיוק לעיצוב החדרים.

למלונות היוקרה שלהם מתכוננת פיליפס לשווק את המוצר בשלב הראשון, היא מדגישה כמה טוב הטלוויזיה נראית. העיצוב הוא דבר חשוב, כמו גם המרחב, מה שהופך את המראה-טלוויזיה לפתרון אידיאלי.

או-קיי, אז אפשר יהיה לראות טלוויזיה ולסדר את העניבה או לשים איפור, אבל רק בשביל זה לשפוך כל כך הרבה כסף? המלון יוכל גם לסדר את המכשיר כך שיוכל לשמש כמסוף שדרכו יוכל הלקוח להסדיר את תשלום חשבונות המלון, או לאפשר חיבור המחשב הנישא לשם תצוגה נוחה.

בסופו של דבר, מקוויפ בפיליפס כי המוצר יתפוס ויעבור הלאה למלונות יקרים פחות, ואח"כ (אך סביר שזה לא יקרה לפני 2005) לבתים פרטיים. בבית יוכלו המשתמשים להנות מדיווחי תנועה או סרטים מצויירים, לדוגמה, תוך כדי טיפוח דנטלי נאות. בשימוש עם מכשירים נוספים, שעדיין לא יצאו לשוק, תוכל המראה לספר לך מה לחץ הדם והמשקל שלך (למרות לא לחלוטין ברור מי באמת ירצה לדעת).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by