ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה מהירים אתם? 

כמה מהירים אתם?

 
 
הילה בקמן

בואו להתחרות במשחק מהירות, לראות עד כמה אתם מפוקפקים ולהעביר ביקורת קצת אחרת על סרטים כחולים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מי הכי מהיר?

 
עד כמה הריפלקסים שלכם מחודדים? כאן תוכלו לבדוק את זמן התגובה שלכם ולהתאמן עליו, לצורך שיפורו. כל שעליכם לעשות הוא לבחור צבע מתוך המבחר שמציעה הגלילה, ללחוץ על Start ולחכות שצבע המסך ישתנה לזה שבחרתם, או אז, וכמה שיותר מהר, ללחוץ על Stop.
 

תסריטים ללא הפסקה

 
תסריטאים שרפו ידיהם מלרדוף אחר חברות הפקה בנסיונות לשווק את התסריטים שלהם, מוזמנים להציג את מרכולתם באתר תסריט.קום - במה חדשה להצגת תסריטים בעברית, שמטרתו למשוך אליו יוצרי קולנוע - מפיקים ובמאים - המעוניינים למצוא חומרים ליצירה מקורית ישראלית. התסריטים שמתפרסמים באתר יהיו נתונים לביקורות של תסריטאים אחרים ושמותיהם של אלה שיצטיינו באיכות הביקורת, יזכו להיכנס להיכל התהילה. כמו כן, ניתן לרשום דרך האתר זכויות יוצרים, כדי להסיר חשש מפני הפרתם.
 

אביב העמים

 
מי כמונו, המסוכסכים בינינו לבין עצמנו, בינינו לבין שכנינו, ישמח לגלות שגם עמי אירופה, המתורבתים, הנאורים, המאוחדים, לא ממש אוהבים אחד את השני. בטח תשמחו לדעת שהגרמנים חושבים שהצרפתים הם בוגדניים, משתפי פעולה ומקמצים בטיפים, שהספרדים רואים בגרמנים עם מודחק, צמא דם ושמן ושהאיטלקים מאמינים שהספרדים מסריחים, עצלנים וטפשים. זאת וכל שאר הדעות הרווחות בטבלה שמכסה את השנאות של כל שבטי אירופה.
 
 

להקשיב, להבין, לשחק

 
משחקים זה טוב. מוסיקה זה אפילו יותר טוב. למה לא לשלב בין השניים? האתר של רדיו BBC מציג מגוון של משחקי מוסיקה, בעזרתם תוכלו, בין השאר, ליצור לופים, מקצבים ותבניות מוסיקליות, למקסס, לבנות סונאטות מפורסמות ולבחון את כושר הראייה השמיעה, היכולת המוטורית והזכרון במשחק אחד. אז נקו האזניים, הכינו את האצבעות, כוונו את הרמקולים, וצאו לדרך.
 

חללים מגונים

 
מה שטורד את מנוחתם של מעצבי פנים כשהם רואים צילומי פורנו חובבני ברשת, אינם הגופות הרופסים המוצגים לראווה, אלא התצוגה ההארדקוריסטית של עיצוב פנים סר טעם. קבוצה של שלושה מעצבי פנים, מעבירים ביקורות עיצוב על תמונות רשת של פורנו גברי חובבני ושל מודעות היכרות כדי להילחם בתופעה המטרידה. הדמויות העירומות, אגב, טושטשו.
 

עד כמה אתם מפוקפקים?

 
האם יצא לכם להרים משהו מחנות? להוריד שיר מסחרי מהרשת? לקנות ביודעין סחורה גנובה? רק נדמה לכם שאתם אזרחים למופת. מלאו את שאלון הפשע, וגלו עד כמה אתם נוטים לכופף את החוק ולהעניק לו פרשנויות משלכם, ואיזה עונש היה צפוי לכם, אם הייתם נתפסים בכל קלקלותיכם.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by