ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כדי להתחתן לחץ כאן 

כדי להתחתן לחץ כאן

 
 
מיכל יפה

האם חלומכם הוא למצוא עלמת חן ולהקים איתה בית בישראל, אבל עד עכשיו זה לא עלה בידכם? אל חשש. אתר חדש מציע לכם מבחר של בחורות אוקראיניות עדינות וחסודות, שישמחו להתחתן איתכם אם רק תהיו נחמדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נטשה. סטודנטית בת עשרים 169 ס``מ, 52 קילו
 נטשה. סטודנטית בת עשרים 169 ס``מ, 52 קילו   
דמיין לעצמך אישה צעירה, גבוהה, רזה, בהירת שיער ועיניים שרק רוצה להתחתן איתך, כן איתך. נשמע דמיוני? לאו דווקא. אתר חדש בשם המבטיח "ילנה", מציע לגברים הישראלים, לא פחות ולא יותר מ"מבחר בחורות צעירות ויפות ממשפחות טובות, המעוניינות להכיר גבר ישראלי פנוי למטרת חתונה והקמת משפחה בלבד".

באתר ניתן למצוא אוסף תמונות של בחורות אוקראיניות שמחפשות חתן ישראלי, בצירוף מידותיהן התרומיות של הבחורות ודרישותיהן מהחתן המיועד.

לא ברור מי זאת אותה ילנה הנושאת את שם האתר ושם המשרד, אבל לטלפון של הסוכנות בארץ דווקא עונה גבר בשם רמי הנשמע ישראלי לחלוטין, ולטענת שליחנו המיוחד שהתקשר לסוכנות הוא נשמע כאיש עסקים שלא ממש אכפת לו אם הבחורות יתחתנו בסוף. העיקר שהסוכנות תרוויח כסף.

בחלק האנגלי של האתר מפורטות שלוש דרכים ליצירת קשר עם הבחורות: הראשונה היא שליחת מכתבים כולל שירותי תרגום מאנגלית לרוסית וההיפך. המחיר100 : דולר. הדרך השניה כוללת הבטחת "בלעדיות" על הבחורה, מה שאומר שאף אחד אחר לא יוכל לפנות אליה. שירות זה יעלה לך 250 דולר.

בחלק העברי של האתר, שתי הדרכים הראשונות דווקא לא מוצגות משום מה. האפשרות היחידה מבחינת מבקרי האתר קוראי העברית היא דרך הפגישה.
 

"הדרך היחידה להכיר את אחת הבחורות היא לפגוש אותן באופן אישי, כלומר לנסוע לאוקראינה. זה בכלל לא רחוק

נטליה. בת 22, גרושה + ילד בן שנתיים וחצי. מחפשת גבר עד גיל 55
 נטליה. בת 22, גרושה + ילד בן שנתיים וחצי. מחפשת גבר עד גיל 55   
מצאת באתר כמה בחורות שמצאו חן בעיניך? אין בעיה. כל שעליך לעשות הוא לשלשל לכיסי הסוכנות 2500 דולר, וגם אתה תזכה לנסוע לאוקראינה הרחוקה לשהות של ארבעה-חמישה ימים, כולל מפגש עם הנערות בהן חשקה נפשך, במסגרת ביקורים מאורגנים שיוצאים לשם פעם בחודש.

במהלך הביקור תזכה להיפגש עם חמש בחורות (למרות שיש אופציה לפגישה עם יותר), כשהפגישה הראשונה היא עם הבחורה, איש הסוכנות ומתורגמן. במידה ותהיה מעוניין, תוכל לקבוע בהמשך להיפגש עם הבחורה ביחידות בדירות פרטיות השייכות לסוכנות. וכדאי שתבטלו מייד את המחשבות המלוכלכות שיש לכם: לדברי רמי, כל הנוסעים מצאו בביקור אישה. אמנם היו רק שתי נסיעות, אבל לא ניתן לזה לקלקל את הסטטיסטיקה המופלאה הזו.

לאחר שמצאת אישה, תצטרך לנסוע שוב לאוקראינה על חשבונך, ואז כבר מתבצעים במקום נישואים אזרחיים. אם כי מהסוכנות מדגישים שכל הבחורות מודעות לכך שייתכן והן יצטרכו להתגייר. תודו שאבן נגולה מעל לבכם.
 

"המנטליות שלנו שונה משלכם ואותנו מעניין יותר אופיו של האדם וטוב לבו"

אחת שמצאה אהבה
 אחת שמצאה אהבה   
או במילים אחרות, גם אם שנות עלומיך כבר מאחוריך ושיער גופך הולך לפניך, יש לך סיכוי טוב להקים בית חם בישראל עם אחת הנערות האוקראיניות תכולות העיניים. הדרישות היחידות של הבחורות הן שהגבר יהיה אינטליגנט, אמביציוזי, מסור, אמין ואוהב ילדים. מבחינת הגיל, רוב הבחורות מוכנות שבעלן העתידי יהיה עד גיל 45 וחלקן (בעיקר גרושות ובעלות ילדים) אף מוכנות להרחיק עד גיל 55.
 
 
דף אחד מתוך האתר מוקדש לבחורות שכבר מצאו את בחיר לבן מבין גברי ארצנו. קחו למשל את הבחורה שבתמונה. היא בת 21 ובעלה בן 48, אבל מה זה 27 שנים לעומת הנצח, שלא לומר לעומת החדווה שבהקמת משפחה?

צחוק צחוק, אבל בסופו של דבר מדובר בסיפור די עצוב. נכון, האתר עשוי לתת פתרון לגברים שרוצים להתחתן ולנשים שרוצות להקים משפחה ולצאת ממצב כלכלי ומדיני קשה, אבל אי אפשר שלא לשאול האם זאת הדרך והאם לא מדובר בניצול ציני של אלה המוכנים לשלם תמורת אושרם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by