ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לעבוד שלוש שנים לחינם 
 
 
מערכת חיים ברשת

בית המשפט גזר על נוכל רשת לעבוד במשך שלוש השנים הבאות, לישון בבית הכלא ולא לראות מזה גרוש על מנת לפצות את האנשים שעליהם עבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תושב לוס אנג'לס אשר ביצע את מה שנחשבת לאחת מההונאות הגדולות ביותר בתחום המכירות הפומביות באינטרנט, נשפט בסוף השבוע לרצות שלוש שנים של עבודה במהלך היום ושינה בבית הכלא, על מנת לשלם פיצויים לאלו שהונה.

כריס צ'ונג קים, בן 28, יבלה את לילותיו בבית סוהר בקליפורניה ואת ימיו בעבודות על מנת לשלם חלק מ-$600,000 אותם גזל מלקוחות אשר הזמינו ממנו מחשבים, אך אף פעם לא זכו לקבל אותם לידיהם, כך מסרה דוברת התובע המחוזי.

"חלק מהמשכורת שלו ינוכה על התחזוקה היומית שלו בכלא והיתר ילך לתלום לקרבנותיו", מסרה הדוברת ג'יין רובינסון. רובינסון מסרה כי עדיין לא ברור במה צ'ונג בדיוק יעסוק.

דובר מטעם חברת eBay שיבח את מאמצי המשטרה ורשויות החוק להביא את קים למשפט. "שיתוף הפעולה שלנו הביא את הפושע אל מאחורי סורג ובריח וישלם בחזרה את הכסף למשתמשי eBay".

למעלה מ-170 איש ברחבי העולם הגישו תלונות על קים וחברת המחשבים שלו, Calvin Auctions, למרכז התלונות על הונאות אינטרנט, מסרו התובעים.

במהלך המשפט, החזיר קים 81 צ'קים המסתכמים ב-$100,000 שיגיעו לידי 80 שמונים מקורבנותיו שלהם הוא חייב $180,000. האיש גם חייב כספים לבנק של אמריקה, ולחברת PayPal, אך אלו יקבלו את הכספים שלהם מדמי עבודתו של האיש במהלך שלוש השנים הקרובות.

חברת PayPal הנמצאת בבעלותה של eBay, שילמה $370,000 על מנת לפצות את לקוחותיו הזועמים של קים אשר שילמו עבור מחשבי PC, לאפטופים ושאר ציוד מחשבים ולא זכו לראות אותו. הבנק של אמריקה אשר החזיק בחשבונותיו של קים, הפסיד כ-$30,000 מצ'קים שחזרו.

קים היה סוחר מחשבים מכובד במשך כשנתיים, אך בשלב מסויים פשוט הפסיק לספק את הסחורה באפריל 2002, מה שלא מנע ממנו להמשיך למכור ולגבות כספים עד לסגירת החברה שלו בחודש יולי שעבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by