ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אין דואר – תבוא מחר 

אין דואר – תבוא מחר

 
 
מערכת חיים ברשת

לקוחות אינטרנט זהב אינם מקבלים דואר החל מאתמול בצהריים; התמיכה מציעה להם רק להגדיל את נפח התיבה (בתשלום, כמובן); אינטרנט זהב בתגובה: מדובר בתקלה טכנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרת הדואר האלקטרוני של "אינטרנט זהב" פסק לפעול אתמול בצהריים ומנויי החברה אינם מסוגלים לקבל את האימיילים שלהם מזה עשרים וארבע שעות, כך דיווח היום אתר ynet.

על פי הדיווח פנתה הכתבת, רוני גלבפיש, אל תמיכת שירות התמיכה של אינטרנט זהב, אולם כל מה שהוצע לה היה הגדלת נפח התיבה תמורת תשלום נוסף.

מאינטרנט זהב נמסר בתגובה: "תקלה טכנית אירעה אתמול באחד משרתי הדואר האלקטרוני של החברה. מדובר בתקלה בשרת אחד מתוך מערך מורכב ומסועף של עשרות שרתים ועל כן רק חלק קטן מהמנויים נפגעו מהפסקת השירות. מרגע איתור התקלה פעלו הצוותים הטכניים של אינטרנט זהב לתקנה במהירות האפשרית. אנו שמחים שהתקלה תוקנה והשירות חזר לפעול באופן מלא לכל המנויים.

"מבלי להמעיט מהעניין באופן כלשהו, יש לזכור כי תקלות טכניות – קטנות כגדולות – מתרחשות לעתים הן בחוות שרתים של ספקי אינטרנט והן במערכות טכנולוגיות מורכבות אחרות ובמקרים רבים אכן הן באות על פתרונן במהירות. התקלה שבה מדובר חייבה ביצוע תהליכים ארוכים ומורכבים יותר, שנבעו מאופייה המיוחד.

"ביצוע שדרוגים שונים בתיבות דואר במהלך תהליכי שיקום אינו ישים מיידית במקרים רבים ועל כן אינו פותר את הבעיה שבה מדובר.

"נושא השירות נמצא בראש מעיניה של החברה וכל תלונה בתחום זה תיבדק. אינטרנט זהב משרתת כיום למעלה מ330,000- מנויים ברחבי הארץ, 30,000 מתוכם במגזר העסקי ורובם המכריע מנויים במשך שנים רבות על שירותי החברה, לרבות שירותי התמיכה שלה.

"אינטרנט זהב מתנצלת על עוגמת הנפש ואי הנעימות שנגרמו ללקוחות ותעשה ככל יכולתה לספק סיוע ותמיכה שיידרשו בהמשך".


גילוי נאות: אתר נענע נמצא בבעלות ספקית האינטרנט נטוויז'ן
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by