ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תובעים את הפיראטים 
 
 
מערכת חיים ברשת

שמונה עשר חודשי מאסר בפועל נגזרו על צעיר אמריקני שהנהיג חבורה של האקרים שהתמחתה בפריצות למשחקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיגה של חבורת Razor1911, קבוצת האקרים המתמחה בפריצת תוכנות והפצתן ברשת, נידון לשמונה עשר חודשי מאסר בפועל על קשירת קשר לדבר עבירה ולהפרה של חוקי זכויות היוצרים. משרד המשפטים האמריקאי מסר בהודעה כי שיין פיטמן, בן 31 מצפון קרוליינה, נשפט על ידי בית המשפט הפדראלי בווירג'יניה.

פיטמן, הידוע בכינוי הרשת שלו "פיטבול", היה המנהיג של קהילת אינטרנט מחתרתית של זירת ה-Warez (גונבות – תוכנות גנובות) והוא הואשם במעשי פיראטיות תוכנה הנוגעים למשחקים המיועדים למחשבי PC וקונסולות משחקים.

"הקבוצה התגאתה בכך שהיא זו שהצליחה לפרוץ ולהפיץ בצורה בלתי חוקית משחקי מחשב פופולריים, בדרך כלל לפני מועד הפצתם הרשמי של כותרים כגון Quake, Red Alart, Terminal Velocity, והחלקים השני והשלישי של המשחק Warcraft", נאמר בהודעת משרד המשפטים.

"משפטו והרשעתו של שיין פיטמן צריכות לשלוח מסר חזק וברור לכנופיות אינטרנט מאורגנות דוגמת Razor1911, על כך שגניבה והפצה בלתי חוקית של משחקי מחשב היא לא משחק", אמר התובע פול מק'נולטי. "אפ פיראטים של תוכנה עדיין משתעשעים ברעיון השגוי שהאינטרנט מספק להם אנונימיות עבור הפרות זכויות יוצרים שכאלו, הם עושים את תוך סיכון עצמי".

פיטמן הוא אחד מיותר מארבעים אנשים אשר עמדו במוקד חקירה בינלאומית שזכתה לשם "מבצע שודדי-הים", חקירה סמויה שארכה 14 חודשים ששילבה סוכנויות שיטור מהעולם כולו. קבוצות האקרים אחרות שעמדו במרכז החקירה הן DrinkOrDie, RiSC, RiSCISO, Request To Send (RTS), ShadowRealm (SRM),(WLW) We Love Warez ו-POPZ.

ההודעה ציינה גם כי פיטמן הוא האדם ה-22 שהורשע עד כה באשמת הפרת זכויות יוצרים כתוצאה ממבצע שודדי-הים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by