ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ביל גייטס ייקח לך את הטלוויזיה 
 
 כל זה יכול להיות שלכם תמורת 9 דולר ו-99 סנט בלבד!!!   
 
מערכת חיים ברשת

במיקרוסופט החליטו שעולם המחשבים קטן עליהם והגיע הזמן להתקדם הלאה; בעזרת תוכנה חדשה שהוציאה, מקווה החברה להשתלט גם על שידורי הטלוויזיה הדיגיטלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית התוכנה מיקרוסופט ידועה בחיבתה לתחומים חדשים, בהם היא תוכל לגרד עוד כמה לירות ובעיקר להשתלט על השוק העולמי. השבוע צירפה החברה לסלסלת נסיונות ההשתלטות שלה צעצוע נוסף: תוכנה חדשה המיועדת לסייע לחברות טלוויזיה לפתח תוכניות ושירותים לטלוויזיה הדיגיטלית.

התוכנה, המתהדרת בשם הסקסי Microsoft TV Foundation Edition, היא פלטפורמה טכנולוגית המתוכננת לרוץ על גבי הממירים הדיגיטליים השוכנים להם לבטח מעל מכשירי טלוויזיה רבים ברחבי העולם.

התוכנה, אשר תהיה מותקנת הן בממירים הדיגיטליים והן על גבי שרתים חזקים אצל חברות הכבלים, תכלול ישומים עבור מפעילי הכבלים שיוכלו לשגר בעזרתה מדריכי טלוויזיה על המסך, שירות סרטים בתשלום נוסף ופרסומות אינטראקטיביות.

מדובר בהסתערות הרחבה ביותר עד כה של מיקרוסופט לתוך פלח השוק של הטלוויזיה האינטראקטיבית ולשירותי הדיגיטל, לאחר עשור שלם של ניסיונות נפל מצידה לעשות כן.

יש לציין כי גם עתה לא המציאה מיקרוסופט את הגלגל, שכן בשוק כיום כבר קיימים מכשירים המספקים את אותה הסחורה, אך לא זה מה שיעצור את מיקרוסופט שכבר הריחה את הטרף ועכשיו שרק אלוהים יעזור למתחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by