ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אחד מכל ארבעה ילדים רוצה ויאגרה צמחית 
 
 
עידו קינן

מחקר חדש קובע: רבע מהילדים בארה"ב מקבלים ספאם שאינו מתאים לגילם: פורנו, הלוואות ו"איך להתעשר מהבית"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בפעם הבאה שתמחקו ספאם על "הגדלת איבר המין בצורה טבעית וללא כאבים", תחשבו על הילדים. מחקר חדש של Applied Research, עליו מדווחת סוכנות רויטרס, מזהיר כי אחד מכל ארבעה קטינים (7-18) מקבל ספאם שלא מתאים לגילו.

מבין 1000 הנשאלים, אמרו 34 אחוז כי חשו שלא בנוח לקבל ספאם (רגישים, הילדים של ימינו). 20 אחוז פותחים וקוראים ספאם, ולמעלה מ-50 אחוז קוראים אימיילים בלי השגחת מבוגר (לא להאמין, אה?). 62 אחוז סיפרו שקיבלו ספאם על שירותי הכרויות ו-47 אחוז סיפרו על ספאם שהוביל לאתרי פורנו (מה שאומר שהמספר גדול הרבה יותר, אם כוללים בתוכו את אלה שלא סיפרו כי הם דווקא אוהבים לקבל לינקים כאלה).

הסקר נערך בעבור חברת אבטחת המידע סימנטק. סגן נשיא בכיר למוצרי צריכה בחברה, סטיב קולן, אמר ש"הורים צריכים לחנך את הילדים שלהם על אודות הסכנות שבספאם, ואיך הם יכולים להימנע מלהיחשף לתוכן פוגעני או מלהפוך לקורבנות תמימים של הונאות אינטרנט". ואחרי שהם ילמדו את ילדיהם, נשמח גם לקבל שיעור.

אחד הספאמים הנפוצים מנסה למכור ויאגרה ללא מרשם. בדצמבר אשתקד, התוודה ריצ'רד קמינסקי, ראש צוות ניתוח השווקים של יצרנית ויאגרה, בראיון לחיים ברשת: "אשתי והילדים מקבלים את זה. מנקודת מבט שיווקית, זה מאוד לא ראוי שמנסים למכור את זה ככה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by