ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נותנים לכם סרטים חינם, לא תקחו? 
 
 
מערכת חיים ברשת

במסגרת ניסיונותיה הנואשים להחזיק את מנויי הדיאל-אפ הבורחים ממנה לחברות אחרות, החלה AOL לחלק סרטים לצפייה ברשת בחינם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת האינטרנט הגדולה בארה"ב, אמריקה אונליין, פתחה במבצע חדש אשר במסגרתו יוכלו להנות מנויי הפס הרחב שלה ממגוון סרטי קאלט, B-movies, סרטים קלאסיים ושאר ירקות בחינם, כל זאת דרך הסדר אליו הגיעה עם אתר הורדות הסרטים MovieFlix.com.

העסקה בין שתי החברות היא חלק ממגמה בה נוקטת AOL מזה מספר חודשים המיועדת לעודד את משתמשי הדיאל-אפ הנוטשים את החברה בהמוניהם, להישאר כמנויים של שירותי הפס הרחב.

במסגרת המבצע, הנקרא Theater-B, תציע AOL מדי שבוע סרט אחד חדש הקשור לנושא החודש. בחודש יוני, לדוגמה, עומדים מנויי הפס הרחב להנות מסרטיהם של שלושת הסטוג'ז (the Three Stooges) כחלק מיום השנה ה-75 לסרטם הראשון.

חודש יולי הוגדר כחודש שיוקדש לסרטי מדע בדיוני, וישובצו בו פנינות קאלט קלאסיות כגון "Monster From Green Hell" (המפלצת מהגהינום הירוק) ו-"Teenagers From Outer Space" (בני עשרה מהחלל החיצון).

העסקה עם AOL היא עסקת השותפות הגדולה ביותר שחתמה MovieFlix, אמר מייסד החברה, רוברט מוסקוביץ'. שירות הסרטים המקוון מחזיק בזכויות השידור של כ-3,000 סרטים ומרוויח כסף ע"י גביית תשלום חודשי של כשישה דולרים ממנוייו, עבור הזכות לגישה בלתי מוגבלת לכל אחד מהסרטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by