ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סדר בבלאגן 

סדר בבלאגן

 
 
אהוד קינן

למיין את השירים במחשב, למצוא תמונות ברשת, משחק ארקנויד עם גמדי גינה ובהמלצה: ניקיון הכונן הקשיח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Fast Mp3 MIS

 
לאחר שהמרתם את כל הדיסקים שלכם לקבצי מחשב (לצורכי גיבוי), והורדתם קבצים חוקיים מתוכנות לשיתוף קבצים, קרוב לודאי שנוצר בלאגן וקשה למצוא שיר בודד מסויים. בעזרת תוכנת Fast Mp3 Integration System תוכלו למיין את כל השירים לתוך תיקיות בקלות ובמהירות.
 
 
בהתחלה יש לפתוח תיקייה ראשית ואליה יועברו כל קבצי המוזיקה שנמצאים במחשב. תהליך מיון אוטומטי ייעשה על פי תווית הזיהוי (ID3) המכילה מידע אודות השיר, האלבום, והאמן המבצע. תיקיות ייוצרו בהתאם. משתמשים קצת יותר מתקדמים יוכלו גם להשלים את השדות שחסרים להם על פריטים באוסף. אם, בשלב מאוחר יותר, הוספתם שירים חדשים, הם ימצאו את מקומם הראוי בעץ שנוצר ולא ילכו לאיבוד. ניתן להפעיל את התוכנה ישירות מסייר הקבצים בקליק ימני.
 
גירסה: 1.0
רישיון: חופשי
גודל: 318kB

הורידו כאן
 
 

זה כדאי – XP SysPad

 
ישום קטן ונוח שעושה את החיים במערכת ההפעלה חלונות הרבה יותר קלים. קיצורי דרך לכל התוכנות וההגדרות החשובות מופיעים כאן והגישה אליהם מהירה יותר מאשר חיפוש ושיטוט בתפריט ההתחל. בנוסף לכל רכיבי לוח הבקרה, תוכלו למצוא את הדפדפן, תוכנת הדואר, קיצור לאתר החיפוש גוגל, סייר הקבצים ונגן המדיה.
 
מלבד אלה, תוכלו בקליק אחד לקבל מידע בזמן אמת על מצב המעבד, לראות את רשימת תוכנות המותקנות, לרוקן את סל המיחזור, לסגור חלונות פופאפ מעצבנים, לעלות את חלון החיפוש, לפרמט דיסקט או לכבות את המחשב. את חלון התוכנה אפשר להשאיר תמיד למעלה או לצמצם למגשית (Systray). התוכנה נבדקה ועובדת על גירסאות XP ו-2000.
 
גירסה: 1.5.0
רישיון: חופשי
גודל: 688kB

הורידו כאן
 

לא למקצוענים בלבד – NetVue

 
חיפוש תמונות באינטרנט יכול להיות תהליך מייגע. מנועי החיפוש גוגל ודיטו שמתמחים בין השאר גם במשימה הזאת, לא תמיד מבצעים את העבודה כמו שצריך. הדפדוף בהם יכול לקחת הרבה זמן ולא להביא תוצאות. במקביל או במקום השימוש בהם אפשר להעזר ב-NetVue.
 
הקלידו את המילה המבוקשת בשדה המתאים והיא תתחיל לעבוד. תוך זמן קצר מאוד יוצגו התוצאות על גבי המסך וניתן לדפדף בינהן, או לצפות בהן בצורת מצגת. בכל זמן ניתן לעצור את פעולת החיפוש ולבחור אילו קבצים לשמור. עבור כל תמונה תקבלו מידע מפורט על מאפייניה ולינק לעמוד ממנו הגיעה. ניתן גם לקבוע תמונה כרקע לשולחן העבודה ישירות מחלון התוכנה, או לשלוח אותה באימייל.
 
גירסה: 1.1
רישיון: חופשי
גודל: 228kB

הורידו כאן
 

שחקו אותה – Jardinains

 
למשחק ארקנויד (או פופקורן, תלוי את מי שואלים) יצאו גירסאות רבות. בכולן העיקרון זהה: לוח שזז מצד לצד, כדור קופצני ובלוקים שצריך להשמיד. יוצר עצמאי החליט להוציא גירסה משעשת משלו למשחק. הוא קרא לה Jardinains והבסיס בה נשאר זהה. צריך להיזהר שהכדור לא יפול מהצדדים עד שמרסקים את כל הלבנים שעומדות תלויות באוויר. באותן לבנים נמצאים בונוסים שונים שמקלים על העבודה, כמו כדורים חזקים יותר, ליזרים (איתם זה כבר ממש קל) והרחבה ללוח שמקטינה את טווח הפספוס.
 
מצד שני, יחד עם אותן מתנות נפלאות יפלו גם מכשולים כמו קליפות בננה שרק יזיקו ומהם יש לברוח, מבלי לאבד את הכדור כמובן. בנוסף לאלה תצטרכו גם להפיל ולהקפיץ גמדי גינה משונים בשביל לזכות בעוד נקודות. חוץ מחמישים השלבים ברמות קושי שונות שהמשחק מציע, תוכלו לערוך שלבים משלכם ולקבוע בהם כמעט את הכל. במשחק אפשרות לשמירה אוטומטית, אז אין צורך לדאוג אם נאלצתם לסגור באמצע.

גירסה: 1.01
רישיון: חופשי
גודל: 4.15mB

הורידו כאן
 

ההמלצות שלכם

רונית אביחי ממליצה לנו על WipeOut, "התוכנה מסירה שאריות קבצים למינהן שמסתובבות במחשב ולא תורמות לכלום"
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by