ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך להיות פ33ה_13 בארבעה שיעורים קצרים 
 
 אני יודע / ואת יודעת / הדוד משה / אוהב לגעת   
 
מערכת חיים ברשת

שלוש ילדות טובות התגייסו ל-FBI כדי להסביר לסוכנים הנלחמים בפדופילים ברשת שג'סטין טימברלייק זה כבר מה זה פאסה, כאילו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פדופיל35: אז מה, איך החדש של מייקל ג'קסון?
פ33ה_13: הוא אחלה. יש לו אחלה גרוב
פדופיל35: טוב, יאללה ביי
פ33ה_13: רגע, למה אתה הולך?
פדופיל35: אולי כי את שוטר? כאילו, Duh?
פ33ה_13: מה? כאילו?!

סוכני ה-FBI, שעוסקים בהמתנה לפדופילים בחדרי צ'ט, מחופשים לקטינות, לא יכולים להרשות לעצמם לחשוב שמייקל ג'קסון שווה יריקה, כשלכל קטין ושוחר קטינים כבר ברור שהאיש הוא לכל היותר בדיחה. אם הם רוצים להיות פ33ה_13 כמו שצריך, הם צריכים לדעת איך לעשות ילדה בכיתה ז' מהמותג הראשון ועד אחרון קיצורי ה-SMS.

זו בדיוק הסיבה שסוכנות החוק האמריקנית גייסה את קארן, מארי וקריסטין, שלוש בנות 13-14 אמיתיות, חובבות לק ורוד באצבעות הרגליים אפילו, לעזור לסוכניה להיות יותר, כאילו, בקטע. השלוש מעבירות מבחנים לסוכנים המוסווים, בודקות מדי פעם את ידיעותיהם בתכנים של כל מני מעריב לנוערים, בודקות שהם מכוונים קטינית עד למיתר האחרון.

"הם, כאילו, לא מבינים כלום", אמרה מארי, בת 14, לכתב הוושינגטון פוסט, מצחקקת. קארן מצדה עדיין לא נרגעת מזה שהסוכנים בכלל שאלו אותה על מייקל ג'קסון. כאילו, מי?

השלוש גויסו אחרי שאביה של אחת מהן, סוכן FBI הקשור לציד הפדופילים, צפה בה משוחחת עם החברות שלה בתוכנת מסרים מידיים, ופשוט לא הבין על מה היא מדברת שם. אז הוא הבין שהוא וחבריו צריכים הכשרה טובה יותר לתפקידם. "אנחנו יכולים ללמד סוכנים איך להיות זהירים ולשמור על החוק כשהם עוצרים אנשים, אבל איך לשכנע אנשים שאתה ילדה בת 13 זה משהו שאנחנו צריכים עזרה בו", אמר אחד מהאחראים על תוכנית האימונים המוזרה.

על פי הערכת ה-FBI, בכל רגע נתון שורצים כ-20,000 פדופילים ברחבי הרשת, אורבים לקורבנות. בשנים האחרונות הורשעו יותר מאלפיים איש, באשמת סחר בפורנגרפיית ילדים או אירגון פגישות סקס עם קטינים. יימח שמם (שיילכו לטיפול).

רק דבר אחד מפריע לשלוש הבנות. במהלך עבודתן המלהיבה הן נאלצו לחשוף כמה מהסודות שבני ובנות גילן מסתירים דווקא מהוריהם. כמו למשל צריך האותיות Pos, שפירושו "הורה מעבר לכתף" (Parent Over Shoulder). "החברים שלנו יהרגו אותנו", אמרו השלוש בדאגה כנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by