ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נו, מה אכפת לכם? תנו לנו כסף 
 
 חבר`ה יש פה עוד קצת כסף! (לא נפגעו כל עלוקות במהלך הצילומים)   
 
צבי טלית

ב-RIAA יודעים שהם הפסידו כבר מזמן, אבל זה לא מפריע לכרישי המוזיקה מהוליווד להגיש עוד תביעה מפגרת נגד מורפיאוס, כדי לנסות ולהכאיב להם בארנק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משעמם לחבר'ה בהוליווד. כל כך משעמם להם, עד שהם החליטו לשסות את המפלצות המשפטיות היקרות שלהם פעם נוספת ב-Streamcast, חברת האם של שירות שיתוף הקבצים מורפיאוס. והפעם על שירות רדיו מקוון שבכלל לא עלה לאוויר.

תאגידי המוזיקה הגדולים מאשימים בתביעה כי בעת שהתכוננה להעלות לרשת שירות רדיו, קנתה (תמורת כסף, באופן חוקי) סטרימקאסט אלפי תקליטורים עם אלפי שירים והעלתה אותם למאגר מידע ממוחשב על גבי דיסקים קשיחים, ללא רשות מפורשת מטעם בעלי זכויות היוצרים.

מנכ"ל סטרימקאסט מייקל וייס תאר את התביעה בשתי מילים "דביליות לשמה". "הם עושים כל דבר שהם מעלים על הדעת כדי לעצור את החברה הזאת, והם חזרו לטקטיקה היחידה שהם מכירים, שזה לגרור את המתחרים לבית המשפט ולהכריח אותו לבזבז את כספו על קרב משפטי מיותר".

וייס קרא לחברות המוזיקה ולאיגוד מוצצי הדם שלהם (RIAA בשבילכם) "מפסידנים עלובי נפש" לאחר פסיקתו האוהדת של שופט בית המשפט המחוזי בלוס-אנג'לס, סטיפן ווילסון, בתביעה נפרדת שהגישה RIAA נגד סטרימקאסט. ווילסון קבע בשעתו כי סטרימקאסט וגרוקסטר, אינן אחראיות על החלפת קבצים בלתי מורשית של קבצי מוזיקה הנערכת על גבי הרשתות שלהם, כיוון שאין ביכולתם לשלוט על פעולות המשתמשים שלהם.

התביעה הנוכחית הוגשה ב-28 במאי בבית המשפט הפדראלי בנשוויל, טנסי, הנחשבת לבירת מוזיקת הקאנטרי. אולי שם מקווים כרישי הוליווד למצוא איזה שופט רד-נק שיזדהה קצת יותר עם מטרתם, ויסייע להם לחסל את הסוציאליסטים ההיפים המחורבנים האלה, שלא מזדהים עם מטרות העל של הדוד סם.
 
 
"מדובר בצעד נוסף בהתדיינות המשפטית המתמשכת שלנו נגד סטרימקאסט, חברה שאנו מאמינים כי היא אחראית להתפשטות תופעת הפרת זכויות היוצרים", נאמר בהודעה ששיחררו עוטי העניבות של RIAA.

RIAA מייצגת את חמשת תאגידי הענק של המוזיקה, הכוללים את וורנר-מיוזיק של AOL טיים וורנר, BMG של ברטלסמן הגרמנית, EMI, סוני מיוזיק וקבוצת יוניברסל מיוזיק של ויונדי-יוניברסל.

וייס אמר כי התביעה הנוכחית עוסקת בשירים שרכשה החברה כחוק, בעת שניסתה לפתח שירות רדיו אונליין בשנת 1999, אולם נטשה את העניין כיוון שלא הצליחה לקבל את רישיונות השידור מתאגידי המוזיקה.

בשנת 1999 הגישה RIAA תביעה דומה נגד מפעילי אתר MP3.com. במקרה ההוא, שופט פדרלי בניו-יורק פסק לטובת תעשיית המוזיקה, מה שאילץ את האתר להכנס להסדרי פשרה שהסתכמו בלמעלה ממאה מיליון דולרים, מה שסלל את הדרך לרכישת אחד המעוזים האחרונים של מוזיקת האינדי ברשת, על ידי יוניברסל, אחד התאגידים שכה טרחו לדפוק אותה לפני כן בבית המשפט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by