ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סרסורי היי-טק 
 
 לעבוד ברחוב? כמה לו-טק...   
 
מערכת חיים ברשת

בהונג קונג נמצא שימוש חדש ויצירתי לטלפונים המשוכללים מהדור השלישי – סרסורי העיר שולחים תמונות של הבנות ללקוחות הפוטנציאליים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הונג-קונג, המושבה בריטית לשעבר שהוחזרה לסין ב-1997, ידועה כאחד המקומות בו הטכנולוגיה והקידמה מאומצות בחום, וכאחת ממכתיבות הטון כשמדובר בטרנדים אלקטרוניים. לאחרונה החלו רועי הזונות של המושבה להשתמש ביכולות הסלולריות המשופרות שמציעים להם מכשירי הדור השלישי ולשלוח תמונות דיגיטליות של הפרוצות שעובדות עבורם אל לקוחות פוטנציאליים.

הסרסורים מנצלים את טכנולוגיית הסלולר המתקדמת על מנת לשלוח תמונות מפתות של מעמד הפועלות אל המסכים הצבעוניים שבמכשירי הטלפון החדישים, כך דיווח אמש (ג') המורנינג פוסט של דרום סין.

המשטרה חוקרת את התופעה ובדקה את הטלפונים של סרסורים שנעצרו בפשיטות שנערכו ברובע האורות האדומים בעיר, אולם עד כה לא נעצר חשוד אחד אפילו בנוגע לשידול לזנות דרך הטלפון, אלא רק על שידול מהדור הישן.

מקור משטרתי אשר צוטט על ידי העיתון אמר: "הראשונים שהגדילו לעשות וניצלו את הטכנולוגיה היו הסרסורים של אזור מונגקוק (האורות האדומים). לפני שהם סוגרים עסקה, הם מראים ללקוח מראש תמונה של הבחורה על המסך".

הונג-קונג נחשבת לאחד המקומות הכי מחוברים בעולם לרשת הסלולרית, כאשר אחוז גבוה במיוחד של התושבים מחזיק בטלפון סלולרי. שמונה מכל עשרה מקרב אוכלוסייה של 6.8 מיליון איש מחזיקים כיום במכשיר נייד, ומכשירי הדור החדש בעלי המסכים הצבעוניים ויכולת שליחת תמונות וקבצי וידאו הנם פופולריים במיוחד בעיר שכה אוהבת צעצועים אלקטרוניים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by