ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זה משחק מחשב... על כלום! 
 
 יו קילד מיי קיטצ`ן. פרפר טו דיי   
 
מערכת חיים ברשת

לא, לא מדובר בחוזה של סיינפלד עם גיימר, אלא דווקא בחוזה של יוצר המשחק הסופר-פופלארי SIMS עם חברת פוקס, על הפקת סדרת טלוויזיה חדשנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכירים את הרגע המגוחך הזה בקדימוני הסרטים, כשהקריין ממלא את פיו פאתוס ומודיע כי הסרט החדש מגיע אליכם "מהאנשים שעשו את 'רץ עם צנחנים 3'. עכשיו בבתי הקולנוע!"? אז אולי בקרוב תשמעו את הקריין עמוק הקול מספר לכם על התוכנית החדשה שקשת/רשת/ימפמפוני קנו מאולפני פוקס, מיידע אותכם שהיא תוצר של "אנשים שהביאו לכם את ה-SIMS". אתם בטח תחשבו שהוא התבלבל, כי הרי הסימס הוא משחק מחשב. אבל הוא לא יתבלבל.

וויל רייט, האיש שעומד מאחורי משחק הסימולציה האנושי שהפך לאחד המצליחים בכל הזמנים, חתם על חוזה עם אולפני הטלוויזיה של פוקס, לפיתוח סדרת טלוויזיה שאופייה לא ברור. "זו יכולה להיות קומדיית מצבים, או משהו שונה לגמרי", אמר מייק דארנל מפוקס לכתב ה-Hollywood Reporter, שהבהיר כי לא מדובר בהסבה של משחק מחשב לתוכנית, כי אם יצירה של דבר חדש לחלוטין.

רייט עצמו שיחק בשנים האחרונות עם המדיום הליניארי המשעמם ההוא של דודו טופז, כשיצר חמישה פרקים בני חמש דקות לסדרה M.Y Robot – תערובת מוזרה של בובות ואנימציה המציגה את החיים הפרבריים האמריקנים דרך דמויות מיפן הפאודלית. כמו כן ניסה רייט ליצור סדרת מציאות המבוססת על רובוטים. אולי הדוגמאות הללו יתנו שמץ של רמז לגבי התוכנית שייצור למען פוקס.

כשנשאל מה הוא רוצה לעשות בתוכנית החדשה שלו, אמר רייט כי הוא רוצה "להאיץ קצת אל העתיד ולבדוק איך מכונות ואינטיליגנציה מלאכותית ישפיעו על בני אדם ואיך רובוט יעזרו לנו להגדיר את עצמנו. הטריק יהיה ללכוד את הקהל ההמוני בעזרת קונספט חדש ואז להחדיר להם בדלת האחורית את הרעיונות האלה".

מה יהיה הקונספט החדש? אולי אינטראקטיביות. "אני חושב שיש דרכים לקבל קלט יצירתי טוב יותר מקהל בטלוויזיה", אמר, "אני רוצה לבדוק איך לסגור את הלולאה בין צופים ותוכנית, וללכת מעבר להצבעות צופים באמצעות הטלפון".

לגמרי בלי קשר, בהחלט ייתכן שגם יצירי כפיו של רייט, הסימס עצמם, יעלו בקרוב על המסך הקטן (או הגדול, ביחס למסך המחשב), למרות כשלון השיחות עם אולפני Tri-Star, על הפקת סדרה שתתבסס על הדמויות מהמשחק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by