ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יותר שירים – יותר שקלים 
 
 
מערכת חיים ברשת

החליפו שירים וקבלו כסף, מציע שירות חדש להחלפת קבצים בתשלום; ויש גם מוזיקה בלתי-תאגידימית – האח הידד!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות חדש לשיתוף קבצי מוזיקה בתשלום עלה אמש לרשת, כאשר גולת הכותרת (מלבד המוזיקה כמובן) היא השיטה בה בחר לעבוד השירות: שיתוף קבצים בתשלום. ייחודו של השירות החדש File-Cash, המיועד לקהל משתמשי המקינטוש, הוא בכך שמי שמארח קבצים, יקבל כסף על כל הורדה המתבצעת מהמחשב שלו.

להבדיל משירות ה-iTunes של אפל, מתמקד השירות החדש במוזיקה המגיעה מלייבלים עצמאיים ולאו דווקא מזו המגיעה מצד תאגידי המוזיקה הממוסדים.

"כל יום אנו עדים להתפתחויות חדשות בנוגע למוזיקה הדיגיטלית ולמכירות האון-ליין של מוזיקה, כמו שמראה השירות של אפל", אמר מייסד File-Cash טוד סטינסון לאתר מק-סנטרל. "התעשייה הופכת בשלה לשירות כמו שלנו. הלייבלים הגדולים די הרימו ידיים וויתרו. עתיד המוזיקה בהחלט יכלול הפצה דיגיטלית דרך האינטרנט".

הוא אמר כי השירות יציע הטבות מיוחדות ללייבלים עצמאיים. למעשה, לדבריו, לייבלים רבים די נלהבים מהמודל העסקי של החברה. האתר מתיימר להציע קטלוג מוזיקה של כמאה לייבלים עצמאיים. "אנחנו מושכים אלינו חברות כמו MoonTaxi. חמשת החברות הגדולות יבלטו בהחלט בחסרונן".

החברה מתכוננת לחלק "תמריצים כספיים" ללקוחות המורידים שירים ומארחים אותם בתיקיות השיתוף על המחשב הביתי שלהם. לדברי נשיא החברה, ברני מק'גין, בעלי זכויות היוצרים יעלו את השירים שלהם לרשת דרך מרכז השליטה של האתר. בעלי הזכויות הם אלו שיזינו אתך פרטי הקובץ, מילות החיפוש ותג המחיר. כל הקבצים באתר ינוהלו בשיטת DRM.

אין צורך לשלם דמי מנוי על מנת להשתמש בשירות. כל שצריך לעשות הוא להוריד את התוכנה שמספקת החברה כדי לחפש ולהוריד קבצים. בנוסף, יקבלו המשתמשים אחוז מסוים ממחירו של הקובץ בכל פעם שלקוח אחר יוריד את הקובץ מהמחשב שלהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by