ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שובה של הכוסית 
 
 רואים לך את הטוסיק   
 
אסף גנדלר, גיימר

לארה קרופט מתקרבת אלינו בצעדי ענק. תאריך היציאה הרשמי: ה-20 ביוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משחק הפעולה החדש בסדרת טומב ריידר, 'מלאכית האפילה', יגיע לחנויות העולם ב-20 ביוני בגרסאות למחשב האישי ולפלייסטיישן 2. את הודעה מסקרנת זו שחררה היום לעיתונות חברת 'איידוס', המקווה להמשיך את ההצלחה המסחרית של סדרת 'טומב ריידר' עם כותר חדש ואפל יותר מקודמיו.

עלילת המשחק החדש תשים את לארה בתפקיד הנרדפת, כאשר מזימה אפילה מסבכת אותה באשמת חיסול מורה הרוחני. כעת על לארה לברוח מהמשטרה ומהפושעים כאחד, ולנסות למצוא את אלו שניסו להפלילה ברצח.

בתערוכת E3 אשר הסתיימה לאחרונה, יכולנו לשחק ב'מלאכית האפילה' ולהתרשם כי סגנון המשחק דומה מאוד למשחקים הקודמים בסדרה. זה משלב לחימה באויבים עם פתירת חידות סביבתיות שונות. עם זאת, במשחק החדש ישנם גם שיפורים רבים: מנוע גרפי חדש לחלוטין, קרב פנים מול פנים, האפשרות להתגנב אל יריב, האפשרות לשפר את יכולותיה של לארה במהלך המשחק ואף לשוחח עם דמויות אחרות בעולם המשחק, לראשונה בסדרה.

יש לציין כי מלבד המשחק המתקרב, ישוחרר ב-25 ביולי לבתי הקולנוע ברחבי ארצות הברית הסרט השני בסדרת סרטי לארה קרופט, אשר ייקרא Tomb Raider: The Cradle of Life. סרט חדש זה יציג שוב את אנג'לינה ג'ולי כלארה קרופט, הנאבקת הפעם כנגד ארגון פשע סיני מסוכן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by